Masterchef Türkiye’de her hafta bir isim eleniyor. Yasin Obuz da bu isimlerden biri olmuş ve geçtiğimiz haftalarda elenerek hayranlarında şok etkisi yaratmıştı. Yasin Obuz’un Masterchef performansını gören izleyiciler, Yasin’in daha önce neler yaptığını merak ediyor. Televizyon ekranlarında Yasin Obuz’u daha önce de görenler, Masterchef Yasin Obuz ile Survivor Taner Tolga Tarlacı arkadaş mı? Yasin’in Yemekteyiz programına ve Kısmetse Olur evlilik programına katılması, Yasin’in burcu ne? Sorularına cevap arıyor. Masterchef Yasin Obuz’un yaşamına dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

MASTERCHEF YASİN TANER İLE ARKADAŞ MI?

Masterchef Yasin Obuz ve Survivor yarışmasıyla ünlenen Taner Tolga Tarlacı arkadaş. İkili bir dönem aynı evi de paylaşmış ve birlikte youtube kanalları için videolar da çekmişti.

YASİN OBUZ’UN YEMEKTEYİZ PROGRAMINA KATILMASI

Masterchef yarışmasıyla tüm Türkiye’nin tanıdığı Yasin daha önce de Yemekteyiz programına katılmış ve elenmişti.

MASTERCHEF TÜRKİYE HANGİ GÜNLER, HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR? HANGİ AVM'DE ÇEKİLDİ?

YASİN OBUZ’UN KATILDIĞI EVLİLİK PROGRAMI

Masterchef Yasin Obuz, televizyonda yayınlanan izdivaç programlarından olan Kısmetse Olur programına katılmış ve evlenebileceği birini aramıştı.

MASTERCHEF YASİN NERELİ, İŞYERİ / DÜKKANI NEREDE?

YASİN OBUZ’UN BURCU NE?

Yasin Obuz’un burcunun ne olduğu bilinmiyor. 1989 doğumlu Yasin Obuz’un hangi ay ve gün doğduğuna dair bir paylaşımı yok.