Masum 325. Bölüm fragmanı özeti olan 10 Şubat 2021 Çarşamba Masum yeni bölüm fragmanı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Dizinin heyecanla beklenen 325. Bölümünde Kokila, planını devreye sokacak ve hasta numarası yapacak. Ahem ile Gopi’yi bir araya getirmeye çalışan Kokila, son isteğinin Gopi ile Ahem’in yeniden evlenmesi olduğunu söyleyecek. Ahem ise bunu asla yapmayacağını söyleyecek. Kokila ölüm döşeğinde olduğunu ve ölmeden önce bu isteğinin yerine getirilmesini istediğini dile getirecek. Kinjal ise Kokila’nın iyileşmesi için ateş üstünde yürümek isteyecek. Onu durduran Ahem, bunu kendisinin yapacağını söyleyecek. Ahem ateş üstünde yürümeden Kokila duruma müdahale edip aslında hasta olmadığını söyleyecek. Ahem ise bu gerçekle birlikte öfkeden deliye dönecek. Masum dizisinin 325. Bölümünde Modi ailesinde ipler daha da gerilecek.

Masum 325. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 325. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 325. Bölümünde Ahem ile Kokila arasında büyük tartışma çıkacak. Kendisine oyun oynandığını anlayan Ahem herkese bağırmaya başlayacak. Modi ailesinin son durumu Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Masum yeni bölüm fragmanı 10 Şubat 2021 Çarşamba özeti izle

Masum yeni bölüm fragmanı 10 Şubat 2021 Çarşamba özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Hint yapımı Masum dizisinin son bölümünde Kokila’nın oyunu bir sonuç vermeyecek. Kokila’nın yaptığı plan ters tepecek. Dizinin 325. Bölümü Çarşamba günü saat 15.20’de ekranlara gelecek.