Masum 328. Bölüm fragmanı özeti olan 13 Şubat 2021 Cumartesi Masum yeni bölüm fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesapları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Heyecanın giderek arttığı Hint Masum dizisinin 328. Bölümünde Gopi ve Paridi yeni bir plan yapacaklar. Paridi herkesin içinde Gopi’yi evden kovacak ve Modi ailesinden büyük tepki görecek. Ahem ise Paridi’nin Gopi’yi evden kovduğunu duyup çok öfkelenecek ve ona hesap sormak için harekete geçecek. Masum Hint dizisinin 328. Bölümünde Paridi, Ahem’i kızdırmak için Gopi’yi kötüleyecek ve onu kışkırtacak. Ahem ise Paridi’ye tokat atmaya çalışacak ancak Jigar onu engelleyecek ve Paridi’ye tokat atamaya hakkı olmadığını söyleyecek. Ahem ise Jigar’a karşı Gopi’yi savunmaya başlayacak. Mansi ve Mira, Ahem’in Gopi hakkındaki sözlerini duyup büyük şaşkınlık yaşayacak. Masum dizisinin yeni bölümünde Mansi, Ahem’e çok kırılacak ve onu terk etmeye karar verecek. Ahem ve Mira ise Mansi’nin gitmesini önlemeye çalışacak. Bu konuda başarılı olup olmadıkları sorusu ise dizinin son bölümünde yanıt bulacak. Kanal 7 ekranlarında her gün izleyicilerle buluşan ve önemli izlenme rakamları elde eden Hint Masum dizisi yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam edecek. Dizinin 328. Bölümü Cumartesi günü saat 16.00’da yayında olacak.

Masum 328. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 328. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Dizinin merakla beklenen 328. Bölümünde Paridi ve Gopi’nin planı işe yarayacak. Ahem’in Gopi için büyük çaba sarf ettiğini gören Mansi ise Ahem’e kırılacak. Evi terk etmek isteyen Mansi’yi Ahem ve Mira engellemek isteyecek. Masum dizisinin son bölümü yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle 13 Şubat Cumartesi

Masum yeni bölüm fragmanı 13 Şubat 2021 Cumartesi özeti ekranlardaki yerini aldı. Başrollerini Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila) ve Mohammad Nazim (Ahem) isimlerinin paylaştığı yapımın oyuncuları arasında ayrıca Vandana Vithlani (Urmila), Vishal Singh (Jigar), Firoza Khan (Kinjal) ve Swati Shah (Hetal) rol alıyor. Hindistan’da ilk bölümü 2010 tarihinde yayınlanan dizi 2017 yılına kadar devam etti ve dizinin devam dizisi de Hindistan’da izleyiciler ile buluşuyor. Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanan Hint dizisi 328. Bölümü ile yayında olacak.