Kanal 7 Hint dizileri yeni bölümleri hız kesmeden günlük olarak yayınlanmaya devam ediyor. Masum 370. Bölüm fragmanı özeti olan 27 Mart Cumartesi tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint dizisinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Dizinin merakla beklenen 370. Bölümünde Mira, Gora’nın kendisine yaptığı kötülüklerden dolayı Gora’yı affetmeyecek ve ona karşı bir plan kurmaya başlayacak. Urmila ise Gora’nın evine yerleştikten sonra onu tehdit edecek. Gora, karşısında Urmila gibi dişli bir rakibi görünce korkmaya başlayacak.

Masum yeni bölüm fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Hint dizisinin yeni bölümünde Madu, Gopi’yi Ahem’den ayırmak için elinden gelen her şeyi yapacak ve her yolu deneyecek. Madu, bunun için Kokila’ya tuzak kuracak ve planlarını büyük bir titizlikle hazırlayacak. Gora ise Urmila ile baş etmeye çalışacak. Urmila’nın odasına girip elektriklerle oynayacak ve Urmila’yı elektrik çarpması için düzenek kuracak.

Masum dizisinin 370. Bölümünde ayrıca, Mira olanları duyacak ve Daram’ı çağıracak. İkili birlikte Urmila’nın odasına gidecekler. Mira’nın Urmila’yı zamanında kurtarıp kurtaramayacağı sorusu dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.

Masum 370. Bölüm fragmanı özeti izle

Masum Hint dizisi 370. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı izleyicilerle buluştu. Dizinin ilgiyle beklenen 370. Bölümünde Gora, Urmila’dan kurtulmayı kafasına koyacak. Urmila’nın elektrik akımına kapılıp ölmesi için plan yapacak. Mira ise Gora’nın bu planını öğrenip duruma müdahale etmeye çalışacak.

Gopi Modi

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum dizisi yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu. Dizinin yeni bölümünde Ahem, bir iş görüşmesi için eve birçok kişiyi davet edecek. Onlara televizyon ekranından planlarını anlatmak isterken, bir anda karşısında Mira’nın videosunu görecek. Oldukça sinirlenen Ahem, televizyona vazo fırlatarak kıracak.

Masum 27 Mart özeti fragmanı izle

Masum dizisi 27 Mart 2021 Cumartesi özeti fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerini Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila) ve Mohammad Nazim (Ahem) paylaşıyor. Dizide ayrıca Vandana Vithlani (Urmila), Vishal Singh (Jigar), Firoza Khan (Kinjal), Tanya Sharma (Mira) ve Swati Shah (Hetal) rol alıyor.

Ahem Modi