Kanal 7’nin Hint dizileri yeni bölümleri ortaya çıktı. Masum dizisi fragmanı izlemek için içeriğe bakabilirsiniz. Masum dizisi son bölüm fragmanı olan Masum 53. Bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı. Masum’un son bölümünde Kinjal ile Daval’ın düğünü yapılacak. Kokila ona maddi yardımda bulunmayacağını söyleyince Urmila bozulacak. Evlilik sonrası yeni hayatında Kinjal’ı nelerin bekleyeceği 53. Bölümde ortaya çıkacak. Masum dizisi yeni bölüm fragmanı olan Masum 14 Mayıs 2020 Perşembe fragmanı yayınlandı. Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in başrolde olduğu ve Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan dizinin son bölümü dizi severler ile buluşacak.

MASUM 53. BÖLÜM FRAGMANI – MASUM YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Masum dizisi yeni bölüm fragmanı olan Masum 53. Bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı. Dizinin son bölümünde Ahem ve Gopi, Kinjal’ı bulup düğüne geri getirecek. Çaresiz kalan Kinjal ise Daval ile evlenecek. Kokila, kızını evden gönderirken kendisine maddi yardım yapmayacağını, yeni ailesinin yaşam şartlarına alışması gerektiğini söyleyecek.

Didem Arslan Yılmaz aslen nereli evli mi eşi kim Didem Arslan Yılmaz boyu kaç burcu ne? Didem Arslan Yılmaz aslen nereli evli mi eşi kim Didem Arslan Yılmaz boyu kaç burcu ne?

MASUM 14 MAYIS 2020 PERŞEMBE FRAGMANI VE ÖZETİ

Masum dizisi 14 Mayıs 2020 Perşembe fragmanı ve özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin yeni bölümünde Kinjal, Daval’ın evine gittiğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak. Daval, Kinjal’ın ağladığını görünce ne yapacağını şaşıracak. Kinjal’ı yeni hayatında nelerin beklediği yeni bölümlerde ortaya çıkacak.