Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen ve ülkemizde önemli bir hayran kitlesine sahip olan Hint yapımlarından Masum 94. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti fragmanı yayınlandı. Masum’un 94. Bölümünde Gopi’nin doğum günü olduğunu öğrenen Rashi onu ağır sözlerle tehdit edip, doğum günü olduğunu kimseye söylememesini isteyecek. Gözyaşlarına hakim olamayan Gopi’nin bu durumu Ahem’e anlatıp anlatmayacağı son bölümde yanıt bulacak. Gopi’nin çaresiz kaldığı anlar ekranlarda olacak. Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 24 Haziran özeti fragmanı yayına girdi. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum Çarşamba günü saat 16.10’da yayınlanacak.

MASUM 94. BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI OKU

Masum 94. Bölüm özeti fragmanı olan Masum son bölüm özeti fragmanı Kanal 7’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Masum’un yeni bölümünde Gopi, törende yaptığı kahramanlıkla herkesin övgüsünü alacak. Gopi’ye bir süredir kırgın olan Kokila bile Gopi’yi affedecek. Daha sonra Gopi dayısından bir telefon alacak ve dayısı Gopi’nin doğum gününü kutlayacak. Bu konuşmalara şahit olan Urmila ise hemen Rashi’yi arayacak.

MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – MASUM 24 HAZİRAN ÇARŞAMBA ÖZETİ FRAGMANI

Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 24 Haziran 2020 Çarşamba özeti fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Masum’un son bölümünde Urmila, Gopi’nin doğum gününü Modi ailesinin öğrenmesini istemeyecek. Rashi’yi arayıp onu Gopi’ye karşı kışkırtacak ve bu bilginin öğrenilmemesi için elinden geleni yapmasını isteyecek. Rashi Gopi’yi kenara çekip kimseye söylememesi için yehdit edecek.