Masum yeni bölüm fragmanı 11 Şubat Perşembe tanıtımı olan Masum dizisi 326. Bölüm fragmanı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya mecraları aracılığı ile paylaşıma açıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Dizinin yeni bölümünde hastanede yoğun bakımda olan Kokila’nın durumu daha da kötüleşecek. Ahem ve Gopi bir taraftan gözyaşı döküp, diğer taraftan ise dua etmeyi sürdürecek. Doktor ise Modi ailesi ile konuşacak ve Kokila’nın durumunun giderek kötüleştiğini, kurtulma şansının ise hiç kalmadığını dile getirecek. Ahem ağlamaya devam ederken Gopi ise Kokila’nın kendisine gelmesini bekleyecek. Daha sonra ise Kokila’nın kalbi duracak. Masum Hint dizisinin 326. Bölümünde herkesi şaşkınlığa uğratacak bir gelişme yaşanacak ve Kokila, Gopi ile Ahem’in sesini duyup gözlerini açacak. Doktorlar ve Modi ailesi bu gelişmeye çok şaşıracak. Mansi’nin gündeminde ise Ahem ile Gopi’nin yakınlaşması olacak. İkisini baş başa bırakmak istemeyen Mansi, hastaneden gitse de kısa süre sonra bir bahane uydurup geri dönecek. Masum dizisi 326. Bölümü Perşembe günü 15.20’de ekranlara gelecek.

Dilara Gönder aslen nereli evli mi eşi kim Dilara Gönder boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Dilara Gönder aslen nereli evli mi eşi kim Dilara Gönder boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Masum yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 326. Bölümünde, herkesin ölecek diye beklediği Kokila bir anda gözlerini açıp kendine gelecek. Modi ailesi bu duruma çok sevinecek. Ahem ve Gopi ise Kokila’nın başından bir an olsun ayrılmayacak. Mansi ikiliyi yalnız bırakmamak için her yolu deneyecek. Mira da bu süreçte Mansi’nin yanında yer alacak ve Gopi’ye yüklenecek. Ahem, Mansi’nin Mira’yı doldurduğunu söyleyip tepkisini ortaya koyacak.

Masum 326. Bölüm fragmanı özeti izle 11 Şubat Perşembe

Masum 326. Bölüm fragmanı özeti olan 11 Şubat Perşembe tanıtımı dizi severlerle buluştu. Masum Hint dizisinin 326. Bölümünde Kokila’nın ölüm tehlikesini atlaması ile Modi ailesi sevince boğulacak. Başrollerini Devoleena Bhattacharjee (Gopi), Rupal Patel (Kokila), Mohammad Nazim (Ahem) ve Vandana Vithlani (Urmila) isimlerinin paylaştığı Hint dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Vishal Singh (Jigar), Firoza Khan (Kinjal) ve Swati Shah (Hetal) rol alıyor. Hindistan’da 2010 ile 2017 yılları arasında gösterimde olan ve yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizinin devam dizi de çekiliyor ve izleyicilerle buluşuyor.