Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 94. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin sosyal medya mecralarından paylaşıma açıldı ve dizi severlerle buluştu. Masum’un yeni bölümünde Gopi’nin doğum günü olacak ve ortalık bir anda karışacak. Gopi’nin dayısı Gopi’yi arayıp güzel sözler söyleyecek ve doğum gününü kutlayacak. Bu konuşmaya şahit olan Urmila ise öfkeden deliye dönüp Rashi’yi arayacak ve Gopi’nin doğum günü konusunda kimseyle konuşmaması için bir şeyler yapmasını isteyecek. Törende yaptığı kahramanlığın ardından Modi ailesi de dahil olmak üzere herkesin takdirini kazanan Gopi’nin doğum gününde neler olacağı 94. Bölümde ortaya çıkacak. Masum son bölüm özeti fragmanı olan Masum 24 Haziran Çarşamba fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Masum’un yeni bölümü Kanal 7 ekranlarında 16.10’da başlayacak.

MASUM YENİ BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI İZLE – MASUM 94. BÖLÜM FRAGMANI ÖZETİ KANAL 7

Masum yeni bölüm özeti fragmanı olan Masum 94. Bölüm fragmanı özeti izleyicilerle buluştu. Masum’un 94. Bölümünde Gopi’ye sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyecekler. Bu sürpriz karşısında gözyaşlarına boğulan Gopi’ye neden ağladığını soracaklar ve Gopi kendisinin doğduğu gün anne ve babasının öldüğünü söyleyecek. Modi ailesinin evinde duygusal anlar yaşanacak.

MASUM SON BÖLÜM ÖZETİ FRAGMANI – MASUM 24 HAZİRAN FRAGMANI ÖZETİ

Masum dizisi son bölüm özeti fragmanı olan Masum 24 Haziran fragmanı özeti yayınlandı. Modi ailesinin gelini olan Gopi’nin ve Rashi’nin hikayesinde yine izleyenleri heyecanlandıracak bir bölüm ekranlarda olacak. Rashi’nin Gopi’yi tehdit ettiği, Ahem’in olan biteni anlamaya çalıştığı bölümde Kokila gelini Gopi’ye destek verecek.