Maviye Sürgün dizisi yeni bölümleri ile izleyenlerle buluşmaya devam ediyor. Kısa sürede büyük ilgi gören ve önemli bir hayran kitlesi oluşan dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor, Maviye Sürgün dizisi hangi gün oynuyor, Maviye Sürgün dizisi hangi kanalda oynuyor, Maviye Sürgün dizisi yeni bölüm ne zaman, Maviye Sürgün dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Ali Tarhun rolü ile Caner Cindoruk, Defne Boz rolü ile Damla Sönmez ve Ozan Adar rolü ile Serkan Altunorak paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Hakan Salınmış, Gökşen Ateş, Yaman Arslan ve Mina Koyuncular rol alıyor.

Maviye Sürgün dizisinde, bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı’da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde olaylar yaşanacak. Ayrıca çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmaz olacak. Maviye Sürgün dizisinin çekildiği yer otel nerede, çekim yeri, hangi şehirde çekiliyor hangi kasabada, Muğla Marmaris’in neresinde çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri Azra kimdir sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen ayrıntılar haberimizde betves yer alıyor.

Dönence dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Dönence dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Maviye Sürgün dizisi hangi gün oynuyor?

Maviye Sürgün dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Çarşamba akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerle buluşuyor. Ayrıca farklı günlerde ve saatlerde de dizin tekrar bölümleri yayınlanıyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun oturuyor.

Maviye Sürgün dizisi yeni bölüm ne zaman?

Maviye Sürgün dizisi yeni bölüm Çarşamba akşamı yayınlanacak. Her hafta Çarşamba günü yayınlanan dizinin müziklerini Tuna Hizmetli hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizi, 12 Haziran’da yayınlanan ilk bölümü ile ekranlara merhaba demişti. 120 dakikalık bölümleri ile yayınlanmaya devam eden dizi O3 Medya tarafından çekilmektedir. Dizinin yapımcıları ise Saner Ayar ve Karen Barroeta’dır.

Maviye Sürgün dizisi hangi kanalda oynuyor?

Maviye Sürgün dizisi Show TV kanalında oynuyor. Dizi Çarşamba günleri saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk meyvesi olan Maviye Sürgün dizisi, sosyal medyanın en çok konuştuğu yapımlar arasında yer alıyor. Önemli bir hayran kitlesine ulaşan dizinin yeni bölümler heyecanla bekleniyor.

Veda Mektubu dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Veda Mektubu dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor?

Maviye Sürgün dizisi Muğla’nın Marmaris ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin büyük bölümü Marmaris ilçesine bağlı Selimiye bölgesinde yapılıyor. Selimiye, Marmaris ilçesine bağlı bir mahalledir. Marmaris ilçe merkezine yaklaşık 35 km uzaklıktadır ve deniz kıyısındadır. Halkı balıkçılıkla geçinir. Türkiye'nin önde gelen yat limanlarından Sığliman koyu da Selimiye'de bulunuyor. Dizinin çekimleri için Selimiye’de ve çevresinde çekim setleri kurularak dizinin çekimlerine devam ediliyor.

Maviye Sürgün dizisi konusu ne?

Maviye Sürgün dizisinde, bir Sat komandosu olan Ali, karısı Ayda’nın vefatından sonra çocukları Arda ve Azra ile karısının büyüdüğü kasabaya taşınır. Ali, bambaşka bir sorun ile uğraşır; üzerine atılan iftira sebebiyle görevden uzaklaştırılmıştır ve davanın çözülmesini beklemektedir. Ali, tekneyle denize açıldığı fırtınalı bir gece de, kendinden geçmiş bir şekilde bulduğu Defne’yi dalgaların arasından kurtarır. Defne sırlarıyla Ali’nin hayatına girerken, büyük bir belayı, Ozan’ı da onlara doğru peşinden sürükleyecektir. Sürükleyici bir hikaye Show TV ekranlarında dizi severlerin beğenisine betves giriş sunuluyor.

Üvey Anne dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Üvey Anne dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Maviye Sürgün dizisi oyuncuları isimleri

 • Caner Cindoruk - Ali Tarhun
 • Damla Sönmez - Defne Boz
 • Serkan Altunorak - Ozan Adar
 • Bülent Şakrak - Hasan Yel
 • Ayça Erturan - Zehra Uncu
 • Ruhi Sarı - Serhat
 • Hakan Salınmış - Salih
 • Gökşen Ateş - Deniz Gencer Yakut
 • Yaman Arslan - Arda Tarhun
 • Mina Koyuncular - Azra Tarhun
 • Dinç Daymen - Aykut
 • Gürberk Polat - Murat

Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu