Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Orijinal adı Dawn of the Planet of the Apes olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti nerede çekildi, Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti hangi kanalda oynuyor, Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti gişe hasılat bilgileri, Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti ne zaman çekildi, Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasındaSezar rolüyle Andy Serkis, Malcolm rolüyle Jason Clarke, Dreyfus rolüyle Gary Oldman, Ellie rolüyle Keri Russell, Koba rolüyle Toby Kebbell var.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filminde, Başlangıç filminin 10 sene sonrasına gidiyoruz. Karşımızda Caesar’ın liderlik ettiği, genetik olarak evrim geçirmiş, daha zeki ve daha güçlü bir maymunlar topluluğu var. 10 sene önce yayılan ölümcül bir virüs salgınından sağ kalan bir grup insanla yüzleşiyorlar. Dünyanın kuralları koyan türü olmak için maymunlar ve insanlar arasında büyük bir savaş başlıyor. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti (Dawn of the Planet of the Apes) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri, kaç kişi izledi, ne kadar izlendi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde redroyalbet yer alıyor.

Maymunlar Cehennemi Savaş hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat konusu ne? Maymunlar Cehennemi Savaş hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi gişe hasılat konusu ne?

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti ne zaman çekildi?

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filmi 2014 yılında çekildi. 130 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Matt Reeves oturuyor. Yapımcıları Peter Chernin ve Dylan Clark olan filmin senaryosunu Mark Bomback yazı. Filmin müziklerini Patrick Doyle hazırladı. Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filminin devam filmi olarak çekilmiştir.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti gişe hasılat

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filmi 170 milyon dolar bütçe ile çekildi ve dünya çapında 710 milyon 644 bin dolar gişe hasılatı elde etti. 11 Temmuz 2014 tarihinde vizyona giren film ülkemizde de vizyona girdi ve 38 hafta vizyonda kaldı. 626.476 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 7.012.474 TL gişe hasılatı kazandı.

Rambo Son Kan filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi gişe hasılat nerede çekildi? Rambo Son Kan filmi oyuncuları isimleri ne zaman çekildi gişe hasılat nerede çekildi?

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti nerede çekildi?

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filmi Kanada Campbell River, Vancouver Island ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaletine bağlı New Orleans şehrinde çekildi. Ana çekimler bu 3 bölgede yapılmıştır. 20th Century Fox ve Chernin Entertainment tarafından çekilen film 20th Century Fox tarafından dağıtıldı.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti hangi kanalda oynuyor?

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filmi ATV kanalında oynuyor. Film 17 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.40’da ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Serinin çok sevilen yapımının ardından Maymunlar Cehennemi 3: Savaş adlı film çekilmiştir. Seri yeni yapımlarla redroyalbet giriş devam ediyor.

Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncuları isimleri Jumanji Vahşi Orman filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gişe hasılat oyuncuları isimleri

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filmi oyuncuları isimleri

  • Andy Serkis - Sezar
  • Jason Clarke - Malcolm
  • Gary Oldman - Dreyfus
  • Keri Russell - Ellie
  • Toby Kebbell - Koba
  • Kodi Smit-McPhee - Alexander
  • Judy Greer - Cornelia
  • Jocko Sims - Werner

Rush Zafere Hücum filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Rush Zafere Hücum filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri