Popüler yapımlar arasında yer alan Maymunlar Cehennemi Savaş filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Maymunlar Cehennemi Savaş ne zaman çekildi, Maymunlar Cehennemi Savaş hangi kanalda oynuyor, Maymunlar Cehennemi Savaş konusu ne, Maymunlar Cehennemi Savaş oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Caesar rolünde Andy Serkis, Bad Apea rolünde Steve Zahn, Maurice rolünde Karin Konoval, Rocket rolünde Terry Notary, Red rolünde Ty Olsson, Luca rolünde Michael Adamthwaite, Koba rolünde Toby Kebbell, Cornelia rolünde Judy Greer yer alıyor.

Bir önceki film olan Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti adlı yapımda Sezar, Kobo’nun ihanetine uğramış ve ırkından büyük kayıplar vermişti. İnsanların onları affetmeyeceğini düşünerek savaşa hazırlığa başlamıştı. 3 yıl sonra ekranlara gelen Maymunlar Cehennemi: Savaş filminde, hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Film bizi savaşın ortasına götürüyor. Sezar savaşmak istemiyor ve barışı seçiyor ancak karşısında olan Albay, acımasızlığı ile nam salıyor. Maymunların kökünü kazımak için her şeyi yapıyor. Maymunlar Cehennemi Savaş filmi nerede çekildi, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri karakterleri, hangi kanalda oynuyor ve konusu nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde turboslot yer alıyor.

The Collector Koleksiyoncu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu The Collector Koleksiyoncu filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Maymunlar Cehennemi Savaş ne zaman çekildi?

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi 2017 yılında çekildi. Chernin Entertainment tarafından çekilen film 14 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Ülkemizde 12 hafta vizyonda kalan ve 769 bin 557 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 9 milyon 632 bin 541 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Matt Reeves oturuyor.

Maymunlar Cehennemi Savaş konusu ne?

Maymunlar Cehennemi Savaş filminde Caesar ve maymunları, acımasız bir Albay önderliğindeki insan ordusuyla ölümcül bir çatışmaya girmek zorunda kalıyor. Ancak maymunlar hayal bile edilemeyecek kayıplara maruz kaldıktan sonra, Caesar karanlık içgüdüleri ile savaşıyor ve türünün intikamını almaya karar veriyor. Böylece hem türlerinin kaderini hem de gezegenin geleceğini belirleyecek bir savaşta Albay ile karşı karşıya geliyor.

Maymunlar Cehennemi Savaş hangi kanalda oynuyor?

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 25 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin müziklerini Michael Giacchino hazırladı. Amerikan bilimkurgu filmi olan yapım serinin üçüncü filmidir. Filmin çekimleri 2015 yılında başladı. Filmin yapımcıları Peter Chernin, Dylan Clark, Rick Jaffa ve Amanda Silver’dır. Film 2 saat 20 dakika turboslot giriş sürüyor.

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Hızlı ve Öfkeli 7 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Andy Serkis - Caesar
 • Steve Zahn - Bad Apea
 • Karin Konoval - Maurice
 • Terry Notary - Rocket
 • Ty Olsson - Red
 • Michael Adamthwaite - Luca
 • Toby Kebbell - Koba
 • Judy Greer - Cornelia
 • Max Lloyd-Jones - Blue Eyes
 • Aleks Paunovic - Winter
 • Alessandro Juliani - Spear
 • Sara Canning - Lake
 • Devyn Dalton - Cornelius

The Specialist Uzman filmi nerede çekildi konusu hangi kanalda oyuncu kadrosu ne zaman çekildi? The Specialist Uzman filmi nerede çekildi konusu hangi kanalda oyuncu kadrosu ne zaman çekildi?