Medyum Makbule Hoca büyü ve ritüeller konusunda geniş bir bilgiye ve eğitime sahiptir. Şimdiye kadar yaptığı büyülerin tutmaması gibi bir durum söz konusu olmamıştır.

Makbule Hoca hem bedenli hem de bedensiz (ruh, cin) varlıklardan bilgi alabilmektedir. Kendisinin duyuları oldukça hassastır ki bu özellikler sadece sayılı medyumlarda mevcuttur.

Uzman medyumlar ve hocaların sezgileri oldukça kuvvetlidir. Farklı psişik yeteneklere sahiptir. Bu duyualtı yetenekler sayesinde hocanın çözemeyeceği ve üstesinden gelemeyeceği sorun yoktur.

Her durum ve koşulda öteki alemle irtibat kurabilir. Bazı büyülerinde diğer alemdeki varlıklardan yararlanır. Hocanın yaptığı ritüel çalışmaları da doğrudan kişiyi etkileyecek kadar güçlüdür.

Medyum Makbule Özellikleri

Medyum Makbule özellikleri arasında duyarlı olması, yetenekli olması ve ruhsal varlıklarla iletişim kurabilmesi bulunur. Medyumluk dikkat, cesaret, bilgelik ve zeka gerektiren bir iştir. Bu nedenle herkesin medyum olması mümkün değildir. Medyum Makbule tüm bahsi geçen sıfatlara sahip en çok aranılan ve danışılan medyumlardan biridir. Gerek olaylara bakış açısı gerekse birçok durumu doğrudan ele alıp çözümler ortaya koyması sayesinde mesleğinde bir numaradır.

Medyum Makbule Hizmetleri

Medyum Makbule kendine aşık etme, ayırma, bağlama, başarı gibi pek çok alanda büyüler yapan deneyimli bir medyumdur.

Hoca hem iyi büyüler hem de kara büyü konusunda uzmandır. Dileyen kişilere en çok bilinen kara büyülerden biri olan papaz büyüsü yapmaktadır. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan bu büyü hocanın uzmanlığı sayesinde kolaylıkla yapılmaktadır. Ancak tehlikeli sonuçlar doğurabileceğinin de farkında olmak gerekir.

Makbule Hoca farklı alanlarda da ritüel çalışmaları yapar. Hocanın en çok yaptığı ritüellerden birisi de şifa ritüeli olarak bilinir.

Uzun süredir hasta olan ya da üzerinde nazar olduğunu düşünen kimseler hocaya şifa ritüeli için başvurmaktadır. Bu ritüel sayesinde beden ve ruh huzur bulur. Manevi çöküntüler bir anda yok olur. İç huzur ve sıcaklık hissedilir.

Medyum Makbule Şikayetleri

Medyum Makbule işinin ehli olan güvenilir medyumlardan biridir. Bu bakımdan herhangi bir mecrada kendisi için şikayet bulunmamaktadır. Hoca büyü yaparken ve öncesinde danışanına tüm başına gelebilecek olayları etraflıca açıklar.

Ayrıca olumsuz bir etki yaratacaksa dikkatli olunması konusunda da kişileri bilgilendirir. Kesinlikle dürüst ve kesin açıklamalar yapar. Bu nedenler Medyum Makbule şikayet ve eleştiriler yoktur.

Medyum Makbule sadece yetenekli değil aynı zamanda eğitimli bir medyumdur. Ayrıca her soruya kesinlikle cevap verir. Danışanların sorularına hızlı bir şekilde geri dönüş yapar.

Her danışanın iletişim bilgilerini not eder. Kısacası danışanları ile özel olarak ve yakından ilgilenir. Dolayısıyla kendisine danışan kimseler hem aldıkları hizmetlerden hem de hocadan son derece memnundur.

Medyum Makbule Büyüleri İşe Yarıyor Mu?

Medyum Makbule Hocanın yaptığı büyüler kısa süre içinde etkilerini göstermeye başlıyor. Hocanın yaptığı aşk büyüsü sayesinde hiç alakası olmayan birisi bile 24 saat içinde mesaj atabiliyor. Bunun tam tersi ayırma büyüsü yaptığı kimseler de bir anda birbirinden soğuyup ayrılabiliyor.

Hocanın tecrübesi ve yetenekleri sayesinde hedef olan kişide kesinlikle hızlı bir şekilde belirtiler ortaya çıkıyor. Makbule Hoca danışanlarından her zaman ne kadar başarılı olduğu hakkında yorumlar alıyor.

Makbule Hocanın yaptığı büyülerin etkisi kalıcı oluyor ve yüzde yüz başarı sağlanıyor. Örneğin, hocanın en çok yaptığı büyüler arasında bulunan bağlama büyüsü pek çok açıdan fayda sağlıyor. Eşinden ayrılmayı düşünenler kısa sürede barışıyor. Sevgilisi ile arası bozuk olanlar birbirlerine daha fazla bağlanmaya başlıyor. Hocanın yaptığı büyülere büyü yaptıranın da kalpten inanması gerekiyor.

Medyum Makbule Ritüelleri

Medyum Makbule Hoca çeşitli alanlarda hızlı bir şekilde etkisini gösteren ritüeller yapıyor. Her bakımdan etkili olan ritüeller arasında aşk ritüeli, kutlama ritüeli, kabul ritüeli, ateş ritüeli gibi ritüeller yer alıyor.

Hocanın danışana öğrettiği dualar ve niyetler sayesinde kişinin hayatı bambaşka oluyor. Mutsuz olan, aradığı aşkı bulamayan ve platonik aşık olan kimseler Medyum Makbule sayesinde istedikleri amaca ulaşıyor.

Medyum Makbule tarafından yapılan başarı ritüeli sayesinde kişi yaşamı boyunca hedeflediği başarıyı kendisine çekebiliyor. Hoca ritüel yaptıktan sonra kişi kendisini daha iyi, mutlu ve özgüvenli hissetmeye başlıyor. Kaygılarından uzaklaşarak hayata daha pozitif bakmaya başlıyor. Kendi hayatına daha çok odaklanabiliyor.

Medyum Makbule Hangi Duaları Yapıyor?

Medyum Makbule kendi yazdığı tılsımlı dualar ve vefkler sayesinde kişilerin aradığı huzuru ve mutluluğu bulmasını sağlıyor. Hoca pek çok konu dua yazıp büyü ve ritüellerinde uyguluyor. Örneğin hocanın yaptığı aşk duası sayesinde kötü giden ilişkiler bir anda daha iyi olmaya başlıyor.

Dua yazmak ve yapmak ilim ve bilgelik gerektiriyor. Makbule Hoca aldığı ilim eğitimleri ve kendi yeteneklerini de birleştirerek her konuda dua hazırlayabiliyor.

Makbule Hocaya danışanlar arasında korunma duası sıklıkla talep ediliyor. Korunma duasının içinde kişiyi nazardan ve musallat olan varlıklardan koruyacak önemli ayetler yer alıyor.

Kişi bunu her yer taşıdığında kendini daha iyi hissedip üzerinde var olan kötü enerjiyi atabiliyor. Makbule Hoca dua, vefk, büyü ve ritüel konusunda en çok danışılan medyumlar arasında bulunuyor.