Oyuncu Melis Babadağ'ın hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyeri hakkında detaylar araştırılmaya devam ediyor. Melis Babadağ aslen nereli, Melis Babadağ boyu kaç, Melis Babadağ burcu ne, Melis Babadağ evli mi, Melis Babadağ eşi sevgilisi kim, Melis Babadağ oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Başarılı bir isim olan Melis Babadağ’ın pek çok seveni bulunmakta. Bu kapsamda hakkında daha fazla şey öğrenebilmek için boyu ne kadar, kilosu ne kadar, burcu nasıl gibi sorular da oldukça sık sık düşünülmekte.

17 Ocak 1984 tarihinde Ankara'da dünyaya gözlerini açan, ancak çocukluk ve gençlik yıllarını Adana'da geçiren bu başarılı isim eğitim hayatına Üsküdar Anadolu Lisesi'nde başlamış ve 2001 yılında bu liseden mezun olmuştur. Ardından Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nde eğitim almış ve 2007 yılında mezun olmuştur. Sahne deneyimlerine bakıldığında ise ilgisinin çocukluk yıllarına dayandığı görülmektedir. Zira 5 yaşında ilk kez sahneye çıkmış ve öğrenim hayatı boyunca tiyatro oyunlarında aktif biçimde rol sahibi olmıştur. Melis Babadağ kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde papelgo yer alıyor.

Lale Başar aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kim Lale Başar oynadığı tv dizileri filmleri Lale Başar aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kim Lale Başar oynadığı tv dizileri filmleri

Melis Babadağ aslen nereli?

Melis Babadağ aslen Ankaralıdır. Ankara'da doğup Adana'da büyüyen oyuncu, yaşamını İstanbul'da sürdürmektredir. 2001 yılında Üsküdar Anadolu Lisesinden, 2007 yılında ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Sahneye ilk olarak 5 yaşında çıkmış ve öğrenim hayatı boyunca amatör olarak tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Melis Babadağ boyu kaç?

Oyunculuğunun yanı sıra, fiziksel özellikleriyle de beğeni toplayan Melis Babadağ'ın boyu 1,67 cm'dir. Babadağ 52 kilodur. Melis Babadağ, Türkiye'nin sevilen ve tanınan dizi oyuncularından biridir. Yeteneği, ekranda sergilediği performans kadar fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir. Sevilen oyuncu, Türkiye'nin güney bölgelerinin kalbi olan Ankara'da dünyaya gelmiştir. Genç yaşta başladığı oyunculuk kariyerinde birçok başarılı projede yer alarak adını geniş kitlelere duyurmuştur.

Feyyaz Duman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Feyyaz Duman oynadığı tv dizileri filmleri Feyyaz Duman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Feyyaz Duman oynadığı tv dizileri filmleri

Melis Babadağ burcu ne?

17 Ocak doğumlu olan Melis Babadağ'ın burcu Oğlak'tır. Melis Babadağ, yetenekli oyunculuğu ve ekran karşısındaki ışıltısıyla Türk televizyon seyircisinin gönlünde taht kurmuş bir sanatçıdır. Performansı kadar, özel hayatı ve kişisel detayları da takipçileri tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Melis Babadağ İstanbul’da Marmara Üniversitesinde okumuş olup Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık bölümünü tamamlamıştır.

Melis Babadağ evli mi eşi sevgilisi kim?

Melis Babadağ evli değil. Yiğit Özer ile 2015 yılında evlendi. Çift 2019 yılında boşandı. Sosyal sorumluluk projelerinde de sıkça yer alan Melis Babadağ, 2016 yılında, 12 Ekim Dünya Artrit Günü vesilesiyle, çocuklarda görülen romatizmal hastalıklara dikkat çekmek amacıyla Çocuk Romatoloji Derneği tarafından düzenlenen toplantının konuşmacıları arasında papelgo giriş olmuştur.

Serra Pirinç aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Serra Pirinç aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Melis Babadağ oynadığı tv dizileri filmleri

 • 2023 – Benim Güzel Ailem (Öznur) (TV dizisi)
 • 2022 – Aşk Çağırırsan Gelir (Dilara) (Sinema filmi)
 • 2022 – İlginç Bazı Olaylar (Eylem) (Dijital dizi)
 • 2021 – Aykut Enişte 2 (Gülşah) (Sinema filmi)
 • 2021 – Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı (Zeynep) (TV dizisi)
 • 2019 – Aykut Enişte (Gülşah) (Sinema filmi)
 • 2017 – Elimiz Mahkum (Nil) (TV filmi)
 • 2016 – Oğlan Bizim Kız Bizim (Zeynep) (Sinema filmi)
 • 2015 – Ertuğrul 1890 (Hatice) (Sinema filmi)
 • 2014 – Yeşil Deniz (Zümrüt) (TV dizisi)
 • 2014 – Mihrap Yerinde (Pelin (Mihrap'ın Kızı) (TV dizisi)
 • 2011-2014 – Pis Yedili (Elçin) (TV dizisi)
 • 2011 – Beni Unutma (Sevda) (Sinema filmi)
 • 2010 – Geniş Aile (Şevval) (TV dizisi)
 • 2009 – İncir Reçeli (Duygu) (Kısa film)
 • 2009 – Aile Saadeti (Didar) (TV dizisi)
 • 2009 – Cam Kırıkları (Emine) (TV dizisi)

Engin Akyürek aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Engin Akyürek aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri