Oyuncu Melisa Döngel’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Melisa Döngel aslen nereli, Melisa Döngel burcu ne, Melisa Döngel oynadığı tv dizileri, Melisa Döngel oynadığı filmleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. 18 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan, iç mimarlık alanında eğitim veren meslek lisesinden mezun olan Döngel, Üniversite eğitimi yerine özel oyunculuk dersleri almayı tercih etti ve Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde eğitim gördü. Genç oyuncu ayrıca Hilal Saral ile 'Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi'ne de katılmıştır.

2016 yılında Sevmedik adlı dizide Sevtap karakterine hayat veren ve Arka Sokaklar dizisinde Nil karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdüren oyuncu, 2017 ile 2019 yılları arasında Fox TV kanalında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Deniz Çelik Elibol rolü ile ekranlarda yer aldı. Melisa Döngel kimdir nerelidir, hangi burç, hayatı biyografi bilgileri, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Melisa Döngel ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları haberimizde markajbet yer alıyor.

Melisa Döngel hayatı biyografi bilgileri

Melisa Döngel, Fox TV kanalında 2020 – 2021 yılları arasında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren Başar rolü ile kariyerini sürdürdü. 2021 yılında Sadakatsiz dizisinde konuk oyuncu olan, daha sonra Sen Çal Kapımı dizisine veda ederek Aşk Mantık İntikam dizisi kadrosuna katılan oyuncu, bu dizide Çağla Yılmaz karakteri ile ekranlarda yer aldı. Genç oyuncu, Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Mia de Luna karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürüyor.

Tolgahan Sayışman aslen nereli burcu ne eşi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri Tolgahan Sayışman aslen nereli burcu ne eşi kimdir oynadığı tv dizileri filmleri

Melisa Döngel aslen nereli?

Melisa Döngel aslen İstanbulludur. İstanbul’da doğup büyüyen Melisa Döngel’in annesi Ukrayna kökenlidir. 2020 yılında verdiği bir röportajda günlük hayatta makyaj yapmayı sevmediğini kaydeden oyuncu, kimsenin kusursuz olamayacağını ve insanların kusurlarıyla güzel olduğunu söylemişti. En büyük hayali sorulan başarılı oyuncu, tiyatroyla ilgili bir projesinin olduğunu markajbet giriş ve zamanı gelince bunu hayat geçireceğini dile getirmişti.

Melisa Döngel burcu ne?

18 Eylül doğumlu olan Melisa Döngel’in burcu Başak’tır. 1.76 cm boyunda olan oyuncu 55 kilodur. Melisa Döngel, kariyerindeki tek sinema deneyimini 'Prestij Meselesi' adlı filmde rol alarak yaşadı. Bekar olan Döngel, rol model olarak oyuncu Neslihan Atagül'ü örnek alıyor.

Afra Saraçoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Afra Saraçoğlu oynadığı diziler filmler Afra Saraçoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Afra Saraçoğlu oynadığı diziler filmler

Melisa Döngel oynadığı tv dizileri filmleri

 • 2016 - Arka Sokaklar - Nil
 • 2016 - Hangimiz Sevmedik - Sevtap
 • 2017 - Elif - Süreyya
 • 2018 - Bizim Hikaye - Deniz Çelik Elibol
 • 2019 - Aşk Ağlatır - Cemre Balaban
 • 2020 - Sen Çal Kapımı - Ceren Başar
 • 2021 - Sadakatsiz - Genç Hicran
 • 2021 - Aşk Mantık İntikam - Çağla Yılmaz
 • 2022 - Kusursuz Kiracı - Leyla
 • 2022 - Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı - Mia de Luna
 • 2022 - Dünyayla Benim Aramda - Ceren (Disney+)
 • 2023 - Prestij Meselesi filmi - Ayşen

Burcu Biricik aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri Burcu Biricik aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri