İzleyenlere kahkaha tufanı yaşatan Meraklı Köfteci filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Meraklı Köfteci filmi nerede çekildi, Meraklı Köfteci filmi kaç yılında çekildi, Meraklı Köfteci filmi kadın oyuncu kim, Meraklı Köfteci filmi hangi kanalda oynuyor, Meraklı Köfteci filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Kemal Sunal, Gölgen Bengü, Ali Şen, Hulusi Kentmen, Şevket Altuğ, İhsan Yüce, Sümer Tilmaç ve Dinçer Çekmez rol alıyor. Yapımcısı Yılmaz Kuzgun olan filmin yönetmen koltuğunda Ergin Orbey oturuyor.

Meraklı Köfteci filminde, genç bir kıza yardım etmek isterken kendisini türlü olayların içinde bulan genç bir adamın hikayesi ekranlara geliyor. Meraklı bir köfteci olan Zühtü istemediği bir adamla evlendirildiği için evinden kaçan Fatma ile tanışıyor ve ona yardım ediyor. Ailesi, Fatma ile Zühtü'yü aynı otel odasında yakalayınca evlendiriyor. Bu arada Fatma’ya büyük bir miras kalıyor. Bunu öğrenen iki aile de kendi çıkarları için Zühtü’nün üzerine gidince Zühtü çareyi akıl hastanesine yatmakta buluyor. Meraklı Köfteci filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, filmdeki kadın oyuncu kimdir adı ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde betstra yer alıyor.

Tarzan Rıfkı filmi nerede çekildi hangi ormanda Jale Melahat kimdir ne zaman çekildi hangi kanalda? Tarzan Rıfkı filmi nerede çekildi hangi ormanda Jale Melahat kimdir ne zaman çekildi hangi kanalda?

Meraklı Köfteci filmi kaç yılında çekildi?

Meraklı Köfteci filmi 1976 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 2 Ocak 1977 tarihinde gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde ise farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Filmin senaryosunu Sadık Şendil, Erdoğan Tünaş ve Kemal Sunal birlikte yazdı. Örnek Film tarafından çekilen yapım 79 dakika sürüyor.

Sakar Şakir filmi nerede çekildi otobüs sahnesi hangi semtte çekildi hangi kanalda Sevda kimdir? Sakar Şakir filmi nerede çekildi otobüs sahnesi hangi semtte çekildi hangi kanalda Sevda kimdir?

Meraklı Köfteci filmi nerede çekildi?

Meraklı Köfteci filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Beşiktaş Ortaköy’de ve Levent’te çekim setleri kuruldu. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Beşiktaş ve çevresinde yapıldı. Filmde, Zühtü, sokaklarda seyyar arabasıyla köfte satan genç bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Meraklı yapısı nedeniyle sokaklarda karşılaştığı olaylara müdahale edemeden duramayan Zühtü, bu sebeple başına türlü işler açıyor.

Salak Milyoner filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Salak Milyoner filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Meraklı Köfteci filmi hangi kanalda oynuyor?

Meraklı Köfteci filmi TRT 1 kanalında oynuyor. Film 21 Nisan Cuma günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. İyi niyetli ama çok meraklı Zühtü, bir gün zor durumdaki bir kıza yardım etmek isterken kendisini onunla evlenmiş buluyor. Kızın akrabaları, boşanması halinde; Zühtü’nün akrabaları ise evli kalması ve bir çocuk sahibi olması halinde mirasa konacakları hayalini kuruyor. İki arada bir derede kalan Zühtü ise hem kıza aşık oluyor hem de akıl sağlığını kaybetmeye başlıyor.

Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Zeynep kim? Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Zeynep kim?

Meraklı Köfteci filmi kadın oyuncu kim?

Meraklı Köfteci filminde Fatma karakteri ile rol alan kadın oyuncu Gölgen Bengü’dür. 1 Ocak 1955 İstanbul doğumlu olan oyuncu ve akademisyen Gölgen Bengü, Meraklı Köfteci filminin ardından Aslan Bacanak filminde rol almıştır. Oyunculuğu bırakmasının ardından akademik çalışmalara yönelen ve profesör olan Gölgen Bengü, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezundur. Ayrıca North Carolina A&T State Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmış betstra giriş ve Clemson Üniversitesi'nde doktorasını tamamlamıştır. Gölgen Bengü, New Jersey Teknoloji Enstitüsü Makine ve Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde profesör olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Tokatçı filmi nerede çekilmiştir ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi? Tokatçı filmi nerede çekilmiştir ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi?

Meraklı Köfteci filmi oyuncuları isimleri

  • Kemal Sunal - Zühtü Karışan
  • Gölgen Bengü - Fatma
  • Şevket Altuğ - Fatih
  • İhsan Yüce - Temel Reis
  • Dinçer Çekmez - İsmail
  • Hulusi Kentmen - Komiser Niyazi
  • Ali Şen - Ali Amca
  • Sümer Tilmaç - Selim
  • Yusuf Sezer - Otelci Arif
  • Nermin Özses - Güllü Kadın

Sahte Kabadayı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Sahte Kabadayı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri