Oyuncu Mert Ramazan Demir’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Mert Ramazan Demir aslen nereli, Mert Ramazan Demir boyu kaç, Mert Ramazan Demir burcu ne, Mert Ramazan Demir sevgilisi kim, Mert Ramazan Demir oynadığı filmleri ve tv dizileri nedir? sorularının yanıtları araştırılıyor. Mert Ramazan Demir oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitimler almıştır.

Henüz 17 yaşında Denizli'de üniversitede okuyan ağabeyinin yanında yaşarken bir tiyatro oyununda yer alarak oyunculuğa başlayan Mert Ramazan Demir, daha 25 yaşında olmasına rağmen pek çok başarılı yapımda yer almıştır. Mert Ramazan Demir kimdir nerelidir, memleketi neresi, boyu kaç, hangi burç, sevgilisi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Mert Ramazan Demir’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde hotslot yer alıyor.

Afra Saraçoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Afra Saraçoğlu oynadığı diziler filmler Afra Saraçoğlu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi Afra Saraçoğlu oynadığı diziler filmler

Mert Ramazan Demir aslen nereli?

Mert Ramazan Demir aslen İstanbulludur. İstanbul’a bağlı Şile’nin bir köyünde doğan Demir, beş kardeşin en küçüğüdür. Lise son sınıfa kadar Şile’de yaşamıştır. İlk televizyon deneyimini Arka Sokaklar dizisinde bir bölüm konuk oyuncu olarak kazanmıştır. 73 kilo ağırlığındaki yakışıklı oyuncu Üç Harfliler: Adak filminde 2019 yılında ilk başrolünü oynamıştır. Kariyerindeki hızlı yükselişi bu rol ile başlamıştır.

Çetin Tekindor aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Çetin Tekindor aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Mert Ramazan Demir boyu kaç?

Mert Ramazan Demir’in boyu 1,79 cm’dir. 25 Kasım 1998 doğumlu oyuncu 2020 yılında Blu TV’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer almıştır. Yine 2020 yılında yer aldığı Öğretmen dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Mert Ramazan Demir burcu ne?

Mert Ramazan Demir’in burcu Yaydır. Genç oyuncu, Netflix’te yayınlanan Şahmaran ve Ufo adlı iki ayrı dizide rol almıştır. Şahmaran dizisindeki performansı beğenilmeyen oyuncu, izleyici tarafından eleştirilmiştir.

Emre Altuğ aslen nereli boyu kaç burcu ne Emre Altuğ evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler Emre Altuğ aslen nereli boyu kaç burcu ne Emre Altuğ evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler

Mert Ramazan Demir sevgilisi kim?

Mert Ramazan Demir'in sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Bir dönem oyuncu Serra Arıtürk ile ismi anılmıştır. Mert Ramazan Demir şimdilerde Star TV’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Ferit rolü ile yer almaktadır. Dizide Demir’e Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu ve Emre Altuğ gibi isimler eşlik etmektedir. Mert Ramazan Demir’in Öğretmen dizisinde de hotslot giriş rol arkadaşı olan Afra Saraçoğlu ile magazin gündeminde sık sık aşk dedikoduları çıkmaktadır. İkiliden henüz bir açıklama gelmemiştir.

Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor hangi yalıda çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda? Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor hangi yalıda çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Mert Ramazan Demir oynadığı filmleri ve tv dizileri

 • 2023 - Şahmaran
 • 2022 - Yalı Çapkını - Ferit
 • 2022 - Ufo
 • 2021 - Ölüm Zamanı
 • 2020 - Öğretmen - Ateş
 • 2020 - Çıplak
 • 2019 - I Am You - İkram
 • 2019 - Üç Harfliler: Adak - Metin
 • 2019 - İstanbul Spy / İstanbul Casusu
 • 2017 - Fazilet Hanım ve Kızları
 • 2015 - Aşkopat
 • 2008 - Arka Sokaklar – Ateş

Hande Soral aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Hande Soral oynadığı filmleri ve tv dizileri Hande Soral aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Hande Soral oynadığı filmleri ve tv dizileri