Emekli subay, güvenlik danışmanı ve yazar Mete Yarar’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Mete Yarar aslen nereli, Mete Yarar kimdir, Mete Yarar boyu kaç, Mete Yarar burcu ne, Mete Yarar evli mi, Mete Yarar ilk eşi kimdir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 10 Nisan 1967 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Mete Yarar, 1988 yılında Kara Harp Okulundan piyade teğmen olarak mezun olduktan sonra Türk Silahlı Kuvvetlerinde 16 yıl görev yaptı. 10 yılı aşkın bir süre Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde hizmet verdi, sınır ötesi operasyonlarda yer aldı. Son görev yeri olan Özel Kuvvetler Komutanlığı'ndan binbaşı rütbesi ile 2004 yılında emekliliğine 1.5 yıl kala kendi isteğiyle ayrıldı. Mete Yarar kimdir nerelidir, memleketi neresi, boyu kilosu kaç, hangi burç, kiminle evli, boşandı mı, ilk eşi kim, çocuğu var mı sorularının yanıtları haberimizde rokubet yer alıyor.

İsmail Saymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir çocuğu var mı kitapları İsmail Saymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir çocuğu var mı kitapları

Mete Yarar kimdir?

1988-2004 yılları arasında askerlik kariyerini sürdüren ve Piyade Binbaşı rütbesindeyken askerlikten ayrılan Mete Yarar, daha sonra kurduğu ilk şirkette Irak ile dış ticaret yapmaya başladı ve devam eden süreçte, kurduğu şirketinde ağırlıklı olarak Orta Doğu ülkelerinde risk analizi hizmeti verdi. Bölgenin güvenliği, siyasi çalkantılar, savaş riski, iç karışıklarla ilgili analizler yaptı.

Mete Yarar aslen nereli?

Mete Yarar aslen Samsunludur. Samsun’da doğup büyüyen Mete Yarar, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. 2004 yılından beri özellikle Irak'ta şirket kuran ve o bölgede yatırım yapan hem uluslararası hem de ulusal birçok şirkete danışmanlık hizmeti veren Mete Yarar, basın yayın organlarında güvenlik uzmanı kimliğiyle köşe yazarlığı ve program konukluğu yapıyor. Ayrıca özel sektörde lojistik, işletme ve basın-iletişim alanlarında da danışmanlık yapmaya devam ediyor.

Ahmet Hakan aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Ahmet Hakan aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?

Mete Yarar evli mi ilk eşi kimdir?

Mete Yarar evlidir. Mete Yarar’ın eşi Gülnaz Kudunoğlu’dur. Çift 2018 yılında dünya evine girdi. TRT ve Habertürk TV için haberler hazırlayan ve "Şahit Olun" adlı belgeselin yapımına katılıp sunuculuğunu üstlenen Mete Yarar’ın Gurur Zafer Yarar adını taşıyan, ilk eşinden bir oğlu vardır.

Mete Yarar burcu ne?

10 Nisan doğumlu olan Mete Yarar’ın burcu Koç’tur. Mete Yarar’ın 2015 yılında "60 Yıllık İttifakta Son Gün" adlı kitabı, 2016 yılında Ceyhun Bozkurt ile birlikte yazdığı "Bu Delileri Bir Araya Getirmeyecektiniz" adlı kitabı, 2016 yılında Ceyhun Bozkurt ile birlikte yazdığı "Darbenin Kayıp Saatleri" adlı kitabı yayımlandı. Ayrıca, 2017 yılında "Büyük İhanet" adlı kitabı, 2018 yılında "Oyunun Sonu" adlı kitabı ve 2020 yılında Ceyhun Bozkurt ile birlikte yazdığı "Mesih-Tanrı'yı Kıyamete Zorlamak" adlı kitabı rokubet giriş yayımlandı.

Hakan Bayrakçı kimdir aslen nereli evli mi eşi kimdir Hakan Bayrakçı burcu ne boyu kaç? Hakan Bayrakçı kimdir aslen nereli evli mi eşi kimdir Hakan Bayrakçı burcu ne boyu kaç?