Türkiye’de tek ve ilk kez Neslim Güngen Klinik’te uygulanan Micrones yeni nesil kaş ekimi, en doğal, etkili ve kalıcı sonuçlar ile gür ve etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen kadın ve erkeklere hitap ediyor. Detaylar haberimizin devamında…

Micrones yeni nesil kaş ekimi nedir?

Micrones yeni nesil kaş ekimi yaptırmak, kaşları daha güzel hale getirmenin kalıcı ve doğal bir yoludur. Prosedür sonrası sahip olunan çekici kaşlar ile yüz daha çekici görünür. Yeni nesil kaş ekimi, kaşlarını güzelleştirmek veya eski haline getirmek isteyenler için en kalıcı ve hızlı sonuçları sağlar.

Geleneksel kaş ekimi uygulamaları, daha çok yanıktan mağdur olanlar veya ve kaş bölgesinde kıl çıkmasını engelleyen belirli durumları olan kişiler için yapılan bir işlemdi. Günümüzde ise artık daha güzel görünmek isteyen ve microblading’e göre daha doğal ve kalıcı bir işlem yaptırmak isteyen herkes tarafından tercih ediliyor.

Kaşsız ve gözle görülür şekilde seyrek kaşlara sahip olan birini gördüğünüzde, muhtemelen kaşların yüz ifadesinde ne kadar etkili olduğunu anlarsınız. Kaş dökülmesi, hafif yoğunluk kaybı, küçük yamalar ve belirgin kaş dökülmesi gibi çeşitli problemler olabilir.

Neslim Güngen Klinik’te, yeni nesil kaş ekimi ile cinsiyete bakılmaksızın kaşlarınızı en doğal ve kalıcı şekilde yeniden şekillendirebilir, yoğunluğunu arttırabilir ve tamamen yeniden yapılandırabilirsiniz.

Yeni nesil kaş ekimi sonrası fotoğraflar da sonuçların ne kadar etkili olduğu görülmektedir. Seyrek veya dökülen kaşlardan muzdarip olan hemen herkes için uygun olan prosedür, microblading gibi geçici uygulamalardan çok daha avantajlıdır.

Micrones Kaş Ekimi avantajları nelerdir?

Micrones yeni nesil kaş ekimi Türkiye’de uygulanmaya başlanması ile birlikte, birçok kadın ve erkek de prosedüre ilgi göstermeye başladı. Peki, en önemli avantajları neler?

Uzmanlar tarafından uygulanması gereken Micrones yeni nesil kaş ekimi, mikroskobik bir uygulama olduğundan özel bir teknik ve işlemler uygulanmaktadır.

Hastanın ihtiyaçlarına, isteklerine, yaşına, yüzüne ve karakterine bağlı olarak önce yüz simetrisi tanımlanır ve sanatsal olarak tasarlanır. Daha sonra, alıcı bölgeden doğal bir sonuç ve yoğunluk için gerekli olan sayıda greft alınır. Ardından, alınan bu greftler önceden belirlenmiş açı derinliği ve yönü ile kaş bölgesine ekilir. Kaş bölgesine ekilen kıl kökleri, kişinin ömür boyu uzun, kalıcı ve doğal kaşlara sahip olmasını sağlar. Ayrıca, bu kaşlar ömür boyu doğal olarak uzamaya da devam etmektedir.

Yeni nesil kaş ekimi fiyatı ne kadardır?

Türkiye’de kaş ekimi yaptırmak isteyenlerin ilk merak ettikleri soruların başında, uygulamanın fiyatı geliyor. Şimdilik sadece Neslim Güngen Klinik’te uygulanan prosedürde fiyatlar, hastanın durumuna ve ihtiyaç duyulan greft sayısına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma ve ön görüşme için +90 546 903 36 33’ü arayarak bilgi alabilirisniz.

Kaynak

https://neslimgungenclinic.com/yeni-nesil-kas-ekimi-turkiyede-micrones/