Yeni sezon yapımlarından olan Hudutsuz Sevda dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken sevilen oyuncu Miray Daner’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Miray Daner aslen nereli, Miray Daner burcu ne, Miray Daner boyu kaç, Miray Daner evli mi, Miray Daner eşi kimdir, Miray Daner oynadığı tv dizileri filmleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Miray Daner 15 Ocak 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa Bir Kadın Bir Erkek dizisinde Demet Evgar’ın canlandırdığı Zeynep’in çocukluğunu canlandırarak başlayan Daner, Papatyam dizisinde 121 bölüm boyunca Metin Akpınar'ın torunu Gonca'yı oynadı.

Miray Daner, Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen'in küçüklüğünü canlandırmıştır. Yalnız televizyon dizilerinde rol almayan oyuncu birden fazla sinema filmi ve internet dizisinde de rol almıştır. Oyunculuk kariyerine yeni dizi ve filmlerle devam eden başarılı oyuncu, önemli bir hayran kitlesine sahiptir. Oynadığı karakterler ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Miray Daner kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi eşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Miray Daner’in yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde kronosslot yer alıyor.

Deniz Can Aktaş aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri tv dizileri Deniz Can Aktaş aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri tv dizileri

Miray Daner aslen nereli?

Miray Daner aslen Giresunludur. Miray Daner İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından Giresunlu olan, rol aldığı dizi ve filmleri ile dikkat çeken güzel oyuncu Miray Daner, psikolog olan bir annenin çocuğudur. Miray Daner, çocukluk yıllarından beri oyuncu olma hayalleri kurarak hayatını bu yönde devam ettirmiştir. Kısa zaman içinde de hatırı sayılır alanda hayran kitlesi edinmiştir.

Miray Daner burcu ne?

Miray Daner'in burcu Oğlak'tır. Başarılı oyuncu Miray Daner 15 Ocak 1999’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Aras Bulut İynemli ve Orçun İynemli gibi ünlü oyuncuların kuzenidir. Oyuncu kökenli bir aileye mensup olan Daner’in bir diğer oyuncu akrabası da İlhan Daner olup, İlhan Daner dedesinin kardeşidir.

Esra Dermancıoğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Esra Dermancıoğlu aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Miray Daner boyu kaç?

Miray Daner'in boyu 1,66 cm'dir. Genç oyuncu 55 kilodur. Miray Daner ekran önüne ilk kez Bir Kadın Bir Erkek dizisiyle geçmiştir. Bu dizide yan rol oynayan başarılı oyuncu daha sonra Bez Bebek dizisiyle ekranlarda görünmeye devam etmiştir. Metin Akpınar’ın başrolünde oynadığı Papatyam dizisinde 121 bölüm oynayarak uzun süreli bir oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Miray Daner evli mi eşi kimdir?

Güzelliğiyle ve oyunculuğuyla dikkat çeken başarılı oyuncu Miray Daner evli değildir. Yer yer magazin dünyasında ilişkileriyle gündeme gelen Miray Daner Vatanım Sensin dizisinde rol arkadaşı Kubilay Aka ile gündeme gelmişti. İkilinin ilişkisi çok uzun sürmedi. Kubilay Aka’dan ayrılan Miray Daner'in daha sonra Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile ilişkisi başlamıştı. 2023 yılında ilişkilerinin bittiğini duyuran Daner'in günümüzde Ata Caner Çerçioğlu ile ilişkisi bulunduğu magazin basınında kronosslot giriş paylaşılıyor.

Burak Sevinç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Burak Sevinç oynadığı tv dizileri filmleri Burak Sevinç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Burak Sevinç oynadığı tv dizileri filmleri

Miray Daner oynadığı tv dizileri filmleri

Miray Daner oynadığı filmleri

 • 2010- Dersimiz: Atatürk
 • 2011- Çınar Ağacı
 • 2013- Arkadaşım Max
 • 2018- Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
 • 2022- Hayat

Miray Daner oynadığı internet dizileri filmleri

 • 2019-2020- Hakan: Muhafız
 • 2020-2021- Saygı
 • 2022-günümüz- Kuş Uçuşu

Burak Sergen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Burak Sergen aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Miray Daner oynadığı tv dizileri

 • 2008- 1 Kadın 1 Erkek
 • 2009- Bez Bebek
 • 2009-2011- Papatyam
 • 2012- Zil Çalınca
 • 2012-2013- Merhaba Hayat
 • 2013-2015- Medcezir
 • 2016-2018- Vatanım Sensin
 • 2018-2019- Bir Litre Gözyaşı
 • 2022- Kara Tahta
 • 2023- Hudutsuz Sevda

Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?