Mahsun Kırmızıgül’ün hem senaryosunu yazıp hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Mucize Aşk filmi sinemaseverler ile televizyon ekranlarında buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Mucize Aşk filmi nerede çekildi, Mucize Aşk filmi hangi kanalda oynuyor, Mucize Aşk filmi gerçek hikayesi konusu ne, Mucize Aşk filmi ne zaman çekildi, Mucize Aşk filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Mahsun Kırmızıgül, Mucize Aşk’ın bir önceki ilk filminde büyük bir gişe başarılı elde etmişti. Devam filminde de iyi bir gişe başarısı elde etti. Filmin başrollerinde Aziz rolü ile Mert Turak, Mizgin rolü ile Biran Damla Yılmaz, Mahir rolü ile Fikret Kuşkan, Şemsettin rolü ile Nazmi Kırık, Bahattin rolü ile Erdal Özyağcılar ve Cemile rolü ile Şenay Gürler yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün ve Deniz Oral rol alıyor.

Mucize Aşk filminde, köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan Aziz ve Mizgin çifti, Batı’da bir kasabaya yerleşiyor. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiç de kolay olmayacaktır. Kötülerin ve ön yargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mizgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz deliler gibi âşık olduğu karısı Mizgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri bir bir gerçekleştirir. Mucize Aşk filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ve gerçek hikayesi nedir, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde zegabet yer alıyor.

Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor konusu ne nerede çekildi kaç yılında çekildi? Güzelliğin Portresi filmi hangi kanalda oynuyor konusu ne nerede çekildi kaç yılında çekildi?

Mucize Aşk filmi ne zaman çekildi?

Mucize Aşk filmi 2017 yılında çekildi. Dram türünde ekranlara gelen film 6 Aralık 2019 tarihinde vizyona girdi. 132 dakika süren film, vizyonda 18 hafta kaldı ve ilk hafta sonunda 431.028 kişi tarafından izlenip 8.169.214 TL gişe hasılatı elde etti. 18 haftanın sonunda ise 1.900.799 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 32.890.719 TL gişe hasılatı elde etti. Yapım, Mucize adlı filmin devam filmi olarak çekilmiştir.

Mucize Aşk filmi nerede çekildi?

Mucize Aşk filmi Kar şehrinde ve İzmir şehrinde çekildi. Filmin ilk bölümleri için Kars ilinin farklı yerlerinde çekim setleri kurularak çekimlerin ilk bölümü tamamlandı. Filmin İzmir çekimleri ise Foça’da yapıldı. Foça’nın farklı noktalarında ve mekanlarında çekimler yapıldı. Filmin yönetmeni, aynı zamanda senaryosunu da yazan Mahsun Kırmızıgül’dür. Filmin yapımcısı Murat Tokat oldu. Filmin çok sevilen müziklerini ise Tevfik Akbaşlı, Yıldıray Gürgen ve Mahsun Kırmızıgül hazırladı.

Deliha filmi nerede çekildi hangi semtte hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu ne? Deliha filmi nerede çekildi hangi semtte hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi konusu ne?

Mucize Aşk filmi gerçek hikayesi konusu ne?

Mucize Aşk filminde, Aziz, bir dağ köyünde yaşayan engelli bir gençtir. Görücü usulü ile evlendiği Mizgin ile birlikte yaşayan Aziz, köydeki önyargılardan ötürü zor bir hayat sürdürmektedir. Günün birinde Aziz ile Mizgin bu zorluklar nedeniyle daha kolay bir hayat süreceklerini düşündükleri başka bir kasabaya yerleşir. Ancak Aziz ve Mizgin, çok geçmeden önyargı ve saldırganlığın sadece geldikleri yere ait olmadığını deneyimleyecektir.

Mucize Aşk filmi hangi kanalda oynuyor?

Mucize Aşk filmi Show TV kanalında oynuyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyecek olan yapım 19 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Doğu'nun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in büyük dramını ve yaşama tutunma hikâyesini konu edinen filmde, Aziz ve Mizgin çifti köylerinde sorun yaşıyor ve Batı’da bir kasabaya göç ediyor. Show TV ekranlarında en sevilen yerli ve yabancı filmler izleyicilerle buluşmaya zegabet giriş devam ediyor.

7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu 7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu

Mucize Aşk filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Mert Turak - Aziz
 • Biran Damla Yılmaz - Mizgin
 • Fikret Kuşkan - Mahir
 • Nazmi Kırık - Şemsettin
 • Erdal Özyağcılar - Bahattin
 • Şenay Gürler - Cemile
 • Sinan Çalışkanoğlu - Elvis Ali
 • Mahsun Kırmızıgül - Bozat
 • Melis Sezen - Beren
 • Levent Sülün - Akşit
 • Deniz Oral - Hasan

Mucize Aşk filminin oyuncuları arasında ayrıca Sera Tokdemir , Deniz Özerman , Meral Çetinkaya, Suna Selen, Ali Sürmeli, Metin Yıldız ve Ayda Aksel de rol alıyor.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu