Muhsin Bey filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Muhsin Bey filmi nerede çekildi, Muhsin Bey filmi hangi semtte çekildi, Muhsin Bey filmi kaç yılında çekildi, Muhsin Bey filmi konusu ne, Muhsin Bey filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Muhsin Kanadıkırık karakteri ile Şener Şen ve Ali Nazik rolü ile Uğur Yücel paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Şermin Hürmeriç, Osman Cavcı, Sönmez Yıkılmaz, Kemal İnci, Erdoğan Sıcak, Tayfun Çorağan, Doğu Erkan ve Erdinç Üstün rol alıyor. Film, prensiplerine bağlı eski bir müzik yapımcısı olan Muhsin Bey ve şöhret olmak isteyen Ali Nazik ismindeki saf delikanlının basit macerası olarak başlayıp Muhsin Bey’in yaşam ve onur mücadelesine dönüşen olayları konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda aynı zamanda senaryosunu da yazan Yavuz Turgul oturuyor. Yapımcısı Abdurrahman Keskiner olan filmin müziklerini Atilla Özdemiroğlu hazırladı. Muhsin Bey filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, hikayesi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde neyine yer alıyor.

Gönül Yarası filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Gönül Yarası filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Muhsin Bey filmi kaç yılında çekildi?

Muhsin Bey filmi 1987 yılında çekildi. Umut Film tarafından aile, dram, duygusal, komedi ve macera türlerinde çekilen yapım, yönetmen ve senarist Yavuz Turgul’un birden fazla, en sevdiği filmi olduğunu ima ettiği yapımdır. Doğru zamanda, doğru şeyleri söyleyen film, geçen zamanla değerinin azalmadığı, giderek arttığını gördüğümüz, sinemamızda eksikliğini derinden hissettiğimiz, sağlam bir dramatik kurgu ve senaryoya da sahiptir. Filmin başrol oyuncuları olan usta isimler Şener Şen ve Uğur Yücel, sinema çevrelerine göre bu film ile oyunculuklarının zirvesine çıkmışlardır. Film yine birçok otoriteye göre Türk sinema tarihinin en başarılı filmleri arasında öne çıkan bir yapımdır.

Eşkıya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi yönetmeni kim oyuncuları isimleri Eşkıya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi yönetmeni kim oyuncuları isimleri

Muhsin Bey filmi nerede çekildi?

Muhsin Bey filmi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Beyoğlu’nun farklı mahalle, semt, sokak ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Ayrıca Fatih ilçesinde bulunan Topkapı Sarayı avlusunda da çekimler yapıldı. Filmin çekimleri Beyoğlu ve çevresinde yapıldı. Birçok ödülün de sahibi olan yapım, 1988 yılında düzenlenen St. Sebastian Film Festivali'nde St. Sebastian Ödülü ve İstanbul Film Festivali'nde Özel Jüri Ödülü’nü almıştır. Ayrıca, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Film, En İyi Senaryo, En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödüllerinin sahibi olmuştur. Film 119 dakika neyine giriş sürüyor.

Kabadayı filmi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi nerede çekildi konusu ne? Kabadayı filmi oyuncuları isimleri kaç yılında çekildi nerede çekildi konusu ne?

Muhsin Bey filmi hangi semtte çekildi?

Muhsin Bey filmi Beyoğlu’nun Galata semtinde çekildi. Muhsin Beyin evi Galata semtinde bulunan Serdarı Ekrem sokaktadır. Filmin çekimleri için Beyoğlu’nda çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır.

Muhsin Bey filmi konusu ne?

İstanbullu Muhsin Bey, Türk musikisine ve çiçeklerine düşkün, değerlerine bağlı bir 'eski usül' adamdır. 80’lerde hızla değişen şehre, köyden kente göçün getirdiği kültür erozyonuna yabancı ve ilkeleriyle yaşayan bir adam. Bir gün kaset çıkarmak için şehre gelmiş, yanık sesli türkücü Ali Nazik’le kesişir yolları. Muhsin Bey, Ali’yi şöhretle tanıştırabileceğini düşünür. Bu iki ayrı dünyanın insanı böylece, zorlu bir işbirliğine girerler. Dünyaların ne kadar ayrı olduğunu anlamaları içinse, elbette zaman gerekecektir.

Milyarder filmindeki Mesudiye neresi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Milyarder filmindeki Mesudiye neresi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Muhsin Bey filmi oyuncuları isimleri

 • Şener Şen - Muhsin Kanadıkırık
 • Uğur Yücel - Ali Nazik
 • Şermin Hürmeriç - Sevda
 • Osman Cavcı - Osman
 • Sönmez Yıkılmaz - Rambo
 • Kemal İnci - Arap Celal
 • Erdoğan Sıcak - Şakir
 • Tayfun Çorağan - Sunucu
 • Doğu Erkan - Madam Agavni
 • Erdinç Üstün - Laz Nurettin
 • Kutay Köktürk - Dolandırıcı
 • Birol Işın - Jüri Başkanı
 • Oktay Güzeloğlu - Kahveci Selahattin
 • Cem Akman - Genç mahkum
 • Ümit Yesin - Kayıt memuru
 • Nuri Tuğ - Marangoz
 • Adnan Varveren - Kahvedeki müzisyen

Arabesk filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Arabesk filmi nerede çekildi? Arabesk filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Arabesk filmi nerede çekildi?