Muhteşem Yedili filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı The Magnificent Seven olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Muhteşem Yedili filmi nerede çekildi, Muhteşem Yedili filmi ne zaman çekildi, Muhteşem Yedili filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Muhteşem Yedili filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Ünlüler geçidi olan filmin oyuncuları arasında Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, Byung-hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo, Martin Sensmeier, Peter Sarsgaard, Haley Bennett ve Matt Bomer rol alıyor. Filmde, Vahşi Batıda yedi silahşör sanayici Bartholow Bogue'un sert yönetimi altındaki fakir bir köyü korumak için tutuluyor. Ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta Sam Chisolm, Josh Farraday, Goodnight Robicheaux, Jack Horne, Billy Rocks, Vasquez ve Red Harvest yer almaktadır. Bu 7 kişilik grup sakin Rose Creek kasabasını gelecek büyük saldırıya karşı hazırlarken, kendi içlerindeki değerleri de yeniden keşfediyorlar. Muhteşem Yedili (The Magnificent Seven) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, gişe hasılat bilgileri, konusu, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde betonred yer alıyor.

Jurassic World Yıkılmış Krallık nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları Jurassic World Yıkılmış Krallık nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları

Muhteşem Yedili filmi ne zaman çekildi?

Muhteşem Yedili filmi 2016 yılında çekildi. Western, aksiyon ve macera türlerinde çekilen film 8 Eylül 2016 tarihinde ilk gösterimini yaptı ve 23 Eylül 2016 tarihinde vizyona girdi. Amerikan yapımı film 2 saat 13 dakika sürüyor. 108 milyon dolar bütçe ile çekilen film 162 milyon dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren film 5 hafta vizyonda kaldı. 111.735 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 1.453.477 TL gişe hasılatı elde etti. 1954 yapımı Japon filmi Yedi Samuray’ın Amerikan uyarlaması olan film 1960’da çekilen The Magnificent Seven’ın yeniden yapımı olarak ekranlara geliyor.

Muhteşem Yedili filmi nerede çekildi?

Muhteşem Yedili filmi Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaletinin başkenti olan Baton Rouge şehrinde çekildi. Baton Rouge çekimleri 64 gün sürdü. Ayrıca aynı eyalete bağlı St. Francisville ve Zachary bölgelerinde de çekimler yapıldı. Çekimler 18 Mart 2015 ile 29 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapıldı. Filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua oturuyor. Yedi Samuray – Akira Kurosawa, Shinobu Hashimoto ve Hideo Oguni’dan uyarlanan filmin senaryosunu Nic Pizzolatto ve Richard Wenk yazdı. Filmin müziklerini James Horner ve Simon Franglen hazırladı.

Muhteşem Gatsby filmi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu ne zaman çekildi konusu ne? Muhteşem Gatsby filmi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu ne zaman çekildi konusu ne?

Muhteşem Yedili filmi konusu ne?

Muhteşem Yedili filminde, Rose Creek adlı küçük bir kasabanın halkı, kasabayı yöneten Bartholomew Bogue adlı sanayicinin insanlık dışı uygulamalarından usanmıştır. Onları bu zor durumdan kurtarmak için bir araya gelen, farklı yeteneklere ve karakterlere sahip, aralarında ödül avcılarının, kanun kaçaklarının, kumarbazların da bulunduğu 7 silahlı adam ortak bir amaç uğruna güçlerini birleştirirler. Film galasını 2016 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde açılış filmi olarak yaptı. Film ayrıca 9 Eylül'de Venedik Uluslararası Film Festivali'inin kapanış filmi oldu.

Muhteşem Yedili filmi hangi kanalda oynuyor?

Muhteşem Yedili filmi ATV kanalında oynuyor. Televizyonda ilk kez ekranlara gelecek olan film 21 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yapımcıları Roger Birnbaum ve Todd Black olan film, LStar Capital, Village Roadshow Pictures, Pin High Productions ve Escape Artists tarafından çekilmiş ve tüm dünyaya Metro-Goldwyn-Mayer ve Columbia Pictures tarafından dağıtılmıştır. Dünyaca ünlü oyuncuların bir araya geldiği Hollywood yapımı film 133 dakika betonred giriş sürüyor.

Jack Reacher filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu konusu ne? Jack Reacher filmi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu konusu ne?

Muhteşem Yedili filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Denzel Washington - Sam Chisolm
 • Chris Pratt - Josh Farraday
 • Ethan Hawke - Goodnight Robicheaux
 • Vincent D'Onofrio - Jack Horne
 • Byung-hun Lee - Billy Rocks
 • Manuel Garcia-Rulfo - Vasquez
 • Martin Sensmeier - Red Harvest
 • Peter Sarsgaard - Bartholomew Bogue
 • Haley Bennett - Emma Cullen
 • Matt Bomer - Matthew Cullen
 • Sean Bridgers - Fanning

Canavar Avcısı filmi hangi kanalda oynuyor nerede ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Canavar Avcısı filmi hangi kanalda oynuyor nerede ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?