Başrollerde Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in yer aldığı Müjdemi İsterim filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. İzleyenleri kahkahaya boğacak olan eğlenceli filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi, Müjdemi İsterim filmi ne zaman çekildi, Müjdemi İsterim filmi hangi kanalda oynuyor, Müjdemi İsterim filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının cevapları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Bulut rolü ile Ahmet Kural, Müjde rolü ile Ecem Erkek, Kazım rolü ile Mehmet Özgür, Niyazi rolü ile İlker Aksum, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Hakan Bilgin, Lale Başar ve Şencan Güleryüz rol alıyor. Filmde, Bulut, nişan gününden bir gece önce Müjde'nin çalıştığı gece kulübüne gidiyor ve burada hamile olduğunu söyleyen eski sevgilisiyle karşılaşıyor. Kadın, Bulut’a, Leyla'dan ayrılmadığı takdirde gazetecilere her şeyi anlatacağını ve bu durumun birçok skandala sebep olacağını söylüyor. Büyük şok yaşayan Bulut, tek çarenin nişandan kaçmak olduğuna karar veriyor. Daha sonra ise işlenen bir cinayetten dolayı polis peşlerine takılıyor. İkili, eski normal yaşamlarına dönmek için cinayeti çözmeye çalışıyor. Müjdemi İsterim filmindeki orman evi nerede, göl evi nerede, filmin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi platformda yayınlanıyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde papelbet yer alıyor.

Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Müjdemi İsterim filmi ne zaman çekildi?

Müjdemi İsterim filmi 2022 yılında çekildi. Film, 18 Kasım 2022 tarihinde ilk gösterimini yaptı. Vizyonda 9 hafta kaldı ve 439 bin 991 kişi tarafından sinemalarda izlendi. Ayrıca, toplam 24 milyon 540 bin 616 TL hasılat elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Ömer Faruk Yardımcı oturuyor. Filmin bir diğer senaristi ise Olcay Onur Kaya’dır.

Müjdemi İsterim filmi nerede çekildi?

Müjdemi İsterim filmi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Üsküdar’a bağlı Beylerbeyi semtinde yapıldı. Filmin çekimlerinin bir bölümü Beylerbeyi semtinde ve çevresinde yapılırken, ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Komedi türünde çekilen film, sürükleyici hikayesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Müjdemi İsterim filmi hangi kanalda oynuyor?

Müjdemi İsterim filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 26 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de ve film bittikten hemen sonra tekrar 22.30’da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Film ayrıca Netflix platformunda da yayınlanıyor. Film, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin hikâyesini ekranlara taşıyor. Yapımcısı Erol Avcı olan film 1 saat 43 dakika papelbet giriş sürüyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri

Müjdemi İsterim filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Ahmet Kural - Bulut
  • Ecem Erkek - Müjde
  • Mehmet Özgür - Kazım
  • İlker Aksum - Niyazi
  • Bestemsu Özdemir
  • Levent Özdilek
  • Hakan Bilgin
  • Lale Başar
  • Şencan Güleryüz

Müjdemi İsterim filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; , İştar Gökseven, Ulviye Karaca, Selin Işık, Alper Kadayıfçı, Toprak Sağlam, Bahtiyar Engin, Fulden Akyürek, Seymen Aydın ve Hakan Dinçkol.

Mert Ramazan Demir aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Mert Ramazan Demir aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri