Televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşan Mutluluk Zamanı filminin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Mutluluk Zamanı filmi hangi adada çekildi, Mutluluk Zamanı filmi nerede çekilmiştir, Mutluluk Zamanı filmi gişe hasılat rakamları nedir, Mutluluk Zamanı filmi konusu ne? Sorularının yanıtlarını merak ediyor. Filmin başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alırken, ikiliye usta oyuncu Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

Mutluluk Zamanı filminde, kaybedenleri kazananlara dönüştüren, müşterilerini hayata sağlam bir şekilde hazırlayan bir şirketin başında olan yakışıklı, zengin ve çapkın Mert’in hayatı, Ada’yı gördükten sonra değişmeye başlıyor. Hayatını abisi Cengiz’in mutlu olmasına adayan Ada ise güvenmekte zorlandığı Mert’e karşı ilk kez aşk duygusunu hissediyor. Kimsenin birbirinden haberi olmadığı bir hikaye komedi ve romantik türleri ile ekranlara dopingbet geliyor.

Mutluluk Zamanı filminin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Filmin senaryosunu ise Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer birlikte yazdılar. 114 dakika süren filmin kurgusu Erhan Özen’e ait. Mutluluk Zamanı filminin çekildiği ada nerede, film nerede çekildi, çekim yeri, filmin gişe rakamları, hikayesi nedir ve oyuncuları kim sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Mutluluk Zamanı filmi nerede çekilmiştir?

2017 yılında çekilen Mutluluk Zamanı filmi İstanbul’un Adalar ilçesinde çekilmiştir. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Heybeliada’da gerçekleşmiştir. Çekimler tamamlandıktan sonra film sinemalarda vizyona girmiş ve büyük ilgi görmüştür. TV ekranlarında ise sinemaseverler ile farklı zamanlarda ve farklı kanallarda buluşmaya dopingbet giriş devam ediyor.

Mutluluk Zamanı filmi hangi adada çekildi?

9 Kasım 2017 tarihinde vizyona giren Mutluluk Zamanı filmi İstanbul'a bağlı Heybeli Adada çekildi. Filmin çekimleri için Heybeliada’nın farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kuruldu.

Mutluluk Zamanı filmi gişe hasılat rakamları nedir?

Mutluluk Zamanı filmi gişe hasılat rakamlarına göre vizyonda kaldığı sürede 571.488 kişi tarafından izlendi ve toplam 7.046.505 TL hasılat elde etti.

Mutluluk Zamanı filmi oyuncuları isimleri

  • Barış Arduç - Mert
  • Elçin Sangu - Ada
  • Cengiz Bozkurt - Tarık
  • Dila Bayrak
  • Levent Öktem
  • Nazlı Kar
  • Kerem Hakan İlçin