İzmir Narlıdere Metrosu ne zaman bitecek ne zaman açılacak? İzmir Narlıdere Metrosu ne zaman bitecek ne zaman açılacak?

MYB Tekstil firmasının iş elbiseleri, daha rahat ve konforlu, daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmanın yanı sıra, işletmelerin kurumsallığını ön plana çıkartıyor. Birçok faktörün katkıda bulunduğu marka imajını artırıyor. Böylece işletmelerin potansiyel ve mevcut müşteriler üzerinde, marka hakkında olumlu izlenimler bırakmasını sağlıyor. MYB Tekstil, farklı iş kolları için farklı amaçlara göre farklı biçimlerdeki ve ölçülerdeki üretimlerini farklı cinsiyet ve mevsimlere göre gerçekleştiriyor.

İş elbiselerinin gücü, genellikle bazı firmalar tarafından gözden kaçan önemli bir unsur oluyor. MYB Tekstil, iş elbiselerinde iş montu modellerinden, iş tişörtlerine, iş yeleklerine, iş tulumlarına, softshell montlara, ikaz yeleklerine, iş ayakkabılarına ve daha pek çok ürüne kadar personele mükemmel biçimde uyan, kaliteli ve harika görünen kıyafetler seçilmesine olanak tanıyarak işletmenin, markasını rekabette öne çıkarmak için adımlar atmasını sağlıyor.

MYB Tekstil, güvenilir ve konforlu olduğu kadar birbirinden şık iş kıyafetleri ile bir işletmenin, markasını en uygun şekilde yansıtmasını sağlayarak işletme kârlılığını önemli ölçüde etkileyebiliyor. MYB Tekstil iş kıyafetleri, tüketicilere hitap etmede büyük bir farklılık yaratabiliyor. Kusursuz müşteri hizmeti sunmaya ve sıcak bir ortam yaratmaya kararlı olan işletmelerin ilk tercihi, marka tutarlılığını da ön plana çıkartan MYB Tekstil iş elbiseleri oluyor.

MYB Tekstil İş Elbiseleri Bir Ekip Atmosferi Oluşturur

Ekip arkadaşları arasındaki eşitsizlik ve uyumsuzluk duyguları, işletmenin en iyi çabalarını hızla bozabilmektedir. İş dünyasında uzun zamandır geçerli olan "Ekip çalışması rüyayı gerçekleştirir" sözünü benimseyen MYB Tekstil, ister küçük olsun ister büyük ölçekli, tüm işletmelerin ortak bir hedefe ulaşmasını sağlayacak iş elbiseleri üretmektedir. Personel arasında bütünlük ve eşitlik duygusu oluşturmada önemli bir rol üstlenmektedir.

MYB Tekstil,  marka imajı için hayati önem taşıyan dayanışma duygusuna da büyük katkıda bulunur. MYB Tekstil’in iş elbiseleri ürünlerinden olan yazlık ve kışlık olarak üretilen iş ayakkabısı modelleri, sağlam, kaliteli, güvenli ve şık üretimler olduğu kadar uygun fiyatlıdır. Herhangi bir çalışma ortamında takılmalar, kaymalar ve düşmelere neden olmayan MYB Tekstil’in en tercih edilen CE belgeli iş ayakkabısı modelleri şunlardır:

  • İnşaat, lojistik, otomotiv, hafif sanayi için burun ve ara taban koruyuculu kışlık yarma deri iş ayakkabısı
  • Kışlık burun ve ara taban koruyuculu Mekap İş Botu
  • Çift lanse taban, yarma kışlık iş ayakkabısı
  • Yarma deri ve bağcıklı, tek tabana enjeksiyon İş botu
  • Yazlık mekap, süet deri, burun ve ara taban koruyuculu yazlık iş ayakkabısı
  • Çift lanse tabanlı deri iş ayakkabısı
  • Tek lanse tabanlı, yarma deri iş ayakkabısı