Nadide Hayat filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Nadide Hayat filmi nerede çekildi, Nadide Hayat filmi ne zaman çekildi, Nadide Hayat filmi oyuncuları isimleri nedir, Nadide Hayat filmi hangi kanalda oynuyor, Nadide Hayat filmi çekildiği koy nerede? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Nadide Hayat filminin başrolünde Demet Akbağ ve Yetkin Dikinciler yer alırken, kadroda ayrıca kendilerine Efecan Şenolsun, Gizem Erdem, Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Sevil Akı ve Suzan Kardeş isimleri de eşlik ediyor. Filmde, Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşıyor. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalıyor. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulamayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarında buluyor, ardından mavi sulara atıyor. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile yeni bir başlangıca yelken açıyor. Nadide Hayat filmi Muğla’nın neresinde çekildi, çekildiği koy nerede, çekim yeri neresi, hangi köyde çekildi, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde köyde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde köyde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Nadide Hayat filmi ne zaman çekildi?

Nadide Hayat filmi 2015 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girdi. 23 hafta vizyonda kalan film ilk hafta sonunda 158.025 kişi tarafından sinemalarda izlendi. 23 haftanın sonunda 784.305 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, toplam 9.474.118 TL gişe hasılatı elde etti. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu film, hayatını değiştirmeye karar veren orta yaşlı Nadide’nin komik hikayesini ekranlara taşıyor.

Nadide Hayat filmi nerede çekildi?

Nadide Hayat filmi İstanbul ve Muğla Dalyan’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’da yapıldı. İstanbul Üniversitesi’nde ve İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak İstanbul çekimleri tamamlandı. Sonrasında Muğla çekimlerine geçildi. Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi’nde çekimler yapıldı. Ayrıca Muğla’nın yine farklı noktalarında çekimler yapılarak filmin çekimleri tamamlandı.

Görevimiz Tatil nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi oyuncuları Çoban Mehmet Melike kim? Görevimiz Tatil nerede çekildi hangi köyde ne zaman çekildi oyuncuları Çoban Mehmet Melike kim?

Nadide Hayat filmi Muğla’nın neresinde çekildi?

Nadide Hayat filmi Muğla’nın Ortaca ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Ortaca ilçesine bağlı Dalyan bölgesinde yapılmıştır. Filmde, eşini kaybeden bir ev hanımı, önce üniversiteye geri dönerek, ardından da mavi sularda bir yolculuğa çıkarak hayatına yeni bir anlam katıyor. TAFF Pictures tarafından çekilen film, izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor.

Nadide Hayat filminin çekildiği koy nerede?

Nadide Hayat filminin çekildiği koy olan Aşı Koyu Muğla’nın Ortaca ilçesindedir. Gözden uzak yerde denize girmek isteyenlerin uğrak yeri olan Aşı Koyu, Muğla'nın el değmemiş koylarından biridir. Muğla şehrinin Ortaca ilçesi sınırlarında bulunan koya, Dalyan ve Sarıgerme tarafından gidiliyor. Çam ormanı içinden gidilen ve saklı bir cennet olan koy, filmin en dikkat çeken sahnelerine ev sahipliği yaptı. Filmin final sahnesi Muğla Aşı Koyu’nda çekilmiştir.

Nadide Hayat filmi hangi kanalda oynuyor?

Nadide Hayat filmi ATV kanalında oynuyor. Film 14 Temmuz Cuma günü saat 14.00’te ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde, boş zamanını değerlendirebilmek için birçok kursa katılan Nadide, buralarda mutlu olamaz. Öğrenci affı sayesinde yıllar önce bıraktığı okuluna geri döner. Sonrasında katıldığı mavi yolculuk, gencecik okul arkadaşları ve karizmatik bir öğretmenle birlikte hayatını değiştirecek bir maceraya galabet giriş dönüşür.

Neredesin Firuze filminin geçtiği çarşı nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Neredesin Firuze filminin geçtiği çarşı nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

Nadide Hayat filmi oyuncuları isimleri

 • Demet Akbağ - Nadide
 • Yetkin Dikinciler - Yusuf Kaptan
 • Ümit Erlim - Kerim
 • Suzan Kardeş
 • Gizem Erdem - Nadide'nin kızı
 • Sadi Celil Cengiz - Nadide'nin damadı
 • Şevket Genç - Tayfa
 • Sevil Akı
 • Irmak Örnek
 • Efecan Şenolsun
 • Burak Can
 • Batuhan Begimgil
 • Çisem Çancı
 • Ali Karagöz
 • Doruk Kayra Sevir

Hükümet Kadın 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hükümet Kadın 2 nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri