Nana Stambolishvili’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Nana Stambolishvili aslen nereli, Nana Stambolishvili kaç yaşında, Nana Stambolishvili evli mi eşi kim, Nana Stambolishvili boyu kaç, Nana Stambolishvili burcu ne, Nana Stambolishvili oynadığı diziler filmler sorularının yanıtları araştırılıyor. Kanal7’de Emanet adlı dizi ile geniş kitleler tarafından tanınıp sevilen oyuncu Nana Stambolishvili aynı zamanda dansçı, model ve tasarımcıdır.

Nana Stambolishvili üniversite eğitimini muhasebe ve vergilendirme üzerine yapmıştır. Daha sonra finans ve bankacılık alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Gezmeyi çok seven güzel oyuncu, dizi çekimlerinden dolayı en uzun süre ikamet ettiği şehrin İstanbul olduğunu belirtmiştir. Nana Stambolishvili kimdir nerelidir, boy kilo, evli mi, eşi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının cashbet yanıtları ve Nana Stambolishvili’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde yer alıyor.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Nana Stambolishvili aslen nereli?

Nana Stambolishvili aslen Gürcistanlıdır. Güzel oyuncu Nana Stambolishvili 1990 yılında Gürcistanın büyük şehirlerinden biri olan Batum’da dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak Gürcü Halk Dansı yapmaktadır. 2021 yılında Bayar Şahin’in Odoshani klibinde dansçılık yapmıştır.

Nana Stambolishvili kaç yaşında?

Nana Stambolishvili 32 yaşındadır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra moda tasarımına yönelmiştir. Tasarımcı yönünü geliştirerek Kartveli Nana adında bir giyim mağazası açmıştır.

Emanet dizisi nerede çekiliyor? Emanet dizisi nerede çekiliyor?

Nana Stambolishvili evli mi?

Nana Stambolishvili evlidir. Oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda mankenlik de yapan güzel oyuncu Nana Stambolishvili, kendi ürünlerinin de modelliğini yapmaktadır. Instagram, Facebook, TikTok, Twitter gibi sosyal medya adreslerini aktif kullanan oyuncu cashbet giriş, sık sık fotoğraf ve video paylaşmaktadır.

Nana Stambolishvili eşi kim?

Nana Stambolishvili'nin eşi Lasha Mgeladze’dir. 2011 yılında Lasha Mgeladze ile evlenmiştir. Nana Stambolishvili Kapadokya’da dans turnesindeyken tanışan çift, kısa sürede nikah masasına oturmuştur.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler

Nana Stambolishvili boyu kaç?

Nana Stambolishvili'nin boyu ve kilosu bilinmemektedir. Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisinden ayrılmasından sonra Nana Maryam karakteri ile 3. sezonun başında kadroya dahil olmuştur. Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan (Yaman Kırımlı) ile başrol oynamaktadır.

Nana Stambolishvili burcu ne?

Nana Stambolishvili'nin burcu hakkında bilgi bulunmuyor.

Nana Stambolishvili ne oynadığı diziler

  • 2022 - Emanet

Çağla Şikel aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Çağla Şikel oynadığı diziler programı Çağla Şikel aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne Çağla Şikel oynadığı diziler programı