Nasipse Olur filmi televizyon ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Nasipse Olur filmi nerede çekildi, Nasipse Olur filmi ne zaman çekildi, Nasipse Olur filmi hangi kanalda oynuyor, Nasipse Olur filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Gökhan Hancıoğlu rolü ile Burak Sevinç, Günfer Öztürk rolü ile Algı Eke, Neriman Hancıoğlu rolü ile Nur Sürer ve Rukiye Öztürk rolü ile Zeyno Eracar paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Erdem Baş, Ünal Yeter, Barış Başar, Hakan Bulut, Yeşim Dalgıçer, Selahattin Taşdöğen, Kıvanç Baran Arslan ve Eylem Sezgin rol alıyor.

Nasipse Olur filminde, Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan fırına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'in hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır. Nasipse Olur filmi nerede çekilmiştir, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, çekildiği yer, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betosfer yer alıyor.

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Nasipse Olur filmi ne zaman çekildi?

Nasipse Olur filmi 2019 yılında çekildi. Romantik komedi türünde çekilen yapım 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi. 12 hafta vizyonda kalan film 73.279 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve toplam 828.995 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı oturuyor. 105 dakika süren filmin senaryosunu Barış Başar yazdı.

Nasipse Olur filmi konusu ne?

Nasipse Olur filminde, küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felaketlerle altüst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır. Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar’ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur. Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, ‘Ya nasip’ diyerek her türlü felaketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar.

Düğün Dernek 2 Sünnet nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Düğün Dernek 2 Sünnet nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Nasipse Olur filmi nerede çekildi?

Nasipse Olur filmi Sinop Boyabat’ta çekildi. Filmin çekimleri için Sinop şehrine bağlı Boyabat ilçesinin farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Nasipse Olur, hayatında kısa süre içerisinde birçok olumsuz gelişmeye maruz kalan Günfer'in, onun bu kötü günlerinin şahidi Gökhan'ın yardımıyla tüm bu felaketlerden sıyrılmaya çalışmasını konu ediniyor.

Nasipse Olur filmi hangi kanalda oynuyor?

Nasipse Olur filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 6 Ağustos Pazar günü saat 21.45’te ve aynı günün gecesi saat 00.15’te Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yapımcısı Vahdet Erdoğan olan film, üst üste gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri ekranlara taşıyor. Film 1 saat 45 dakika betosfer giriş sürüyor.

Maide'nin Altın Günü nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor başrol oyuncuları Maide'nin Altın Günü nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor başrol oyuncuları

Nasipse Olur filmi oyuncuları isimleri

 • Burak Sevinç - Gökhan Hancıoğlu
 • Algı Eke - Günfer Öztürk
 • Nur Sürer - Neriman Hancıoğlu
 • Zeyno Eracar - Rukiye Öztürk
 • Erdem Baş - Nihat
 • Ünal Yeter - Ender
 • Barış Başar - Taksici Tayfun
 • Hakan Bulut - Rıza
 • Yeşim Dalgıçer - Gül Öztürk
 • Selahattin Taşdöğen - Hamdi
 • Kıvanç Baran Arslan - Kalfa Mustafa
 • Eylem Sezgin - Sevim Hancıoğlu
 • Derya Şen - Ayten
 • Aşkım Kapışmak - Pastahaneci
 • Sefa Yıldırım

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri hangi kanalda oynuyor? Gürbüz Hadi Allah’a Emanet nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri hangi kanalda oynuyor?