Sezonun iddialı yapımları arasında sayılan Ne Gemiler Yaktım dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile çok konuşulan dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ne Gemiler Yaktım nerede çekiliyor, Ne Gemiler Yaktım yeni bölüm ne zaman, Ne Gemiler Yaktım hangi gün oynuyor, Ne Gemiler Yaktım hangi kanalda oynuyor, Ne Gemiler Yaktım oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncuları arasında Yasemin Durulmaz rolünde Deniz Baysal Yurtcu, Fidan Sezai rolünde Devrim Özkan, Toprak Komiser rolünde Erkan Kolçak Köstendil, Rutkay Sezai rolünde Berk Hakman, Sinan rolünde Mert Denizmen, Zehra rolünde Onuryay Evrentan, İhsan Müdür rolünde Nazmi Kırık, Semih rolünde Ata Çağan Timur yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Süreyya Kilimci, Macit Koper, Çiğdem Selışık Onat, Melisa Duru Ünal, Züleyha Yıldız ve Yusuf Akgün rol alıyor.

Ne Gemiler Yaktım dizisi konusu ile de büyük ilgi görüyor. Annelikten başka hiçbir ortak noktaları olmayan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayan Ne Gemiler Yaktım dizisi, iki kadının birbirinden destek alarak hayatta kalma mücadelelerine seyirciyi ortak ediyor. Fidan’ın geride bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ile Rutkay’ın pis işlerini açığa çıkartmak için uğraşan baş komiser Toprak (Erkan Kolçak Köstendil) ise Yasemin ve Fidan’ın hayatlarını tamamen değiştirecek noktada yer alıyor. Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla büyük ilgi gören dizi, büyük bir hayran kitlesine sahip olan yapımlar arasında yer alıyor. Ne Gemiler Yaktım dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekiliyor, hangi semtte çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde vaveturkiye yer alıyor.

Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Yıldızlar Bana Uzak nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Ne Gemiler Yaktım hangi gün oynuyor?

Ne Gemiler Yaktım her hafta Pazar günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile televizyon ekranlarında dizi severlerle buluşuyor. Dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor

Ne Gemiler Yaktım yeni bölüm ne zaman?

Ne Gemiler Yaktım dizisi yeni bölüm Pazar akşamı yayınlanıyor. Pazar günleri ekranlara gelen dizinin müziklerini Toygar Işıklı hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlarda yerini alan dizinin yapımcı koltuğunda Kerem Çatay var. İlk bölümü 4 Aralık’ta yayınlanan ve Ay Yapım tarafından çekilen dizi 140 dakikalık bölümleri ile ekranlara geliyor.

Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri en çok izlenen en popüler Türk dizileri listesi Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizileri en çok izlenen en popüler Türk dizileri listesi

Ne Gemiler Yaktım hangi kanalda oynuyor?

Ne Gemiler Yaktım dizisi Show TV kanalında oynuyor. Çok sevilen dizi Show TV ekranlarında Pazar akşamları izleyicilerle buluşuyor. Deniz Baysal’ın canlandırdığı Yasemin karakteri, hayat mücadelesi veren, zeki, pratik ve potansiyeli çok yüksek bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Devrim Özkan’ın canlandırdığı Fidan karakteri ise, zor güvenen, çabuk açılmayan, katı biri olarak dikkat çekiyor.

Ne Gemiler Yaktım nerede çekiliyor?

Ne Gemiler Yaktım dizisi İstanbul’un Kadıköy, Sancaktepe, Gaziosmanpaşa ve Esenler ilçelerinde çekiliyor. Yasemin ve Fidan’ın evleri Sancaktepe’de bulunuyor. Rutkay ve Toprak’ın karakolu Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. Yasemin ve Fidan’ın çalıştığı kafe Kadıköy ilçesindedir. Rutkay’ın pis işlerini yaptığı depo ise Esenler ilçesinde bulunuyor. Dizinin çekimlerine İstanbul’da vaveturkiye giriş devam ediliyor.

Deniz Baysal Yurtcu aslen nereli eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri Deniz Baysal Yurtcu aslen nereli eşi kimdir burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ne Gemiler Yaktım oyuncu kadrosu karakterleri

 • Deniz Baysal Yurtcu - Yasemin Durulmaz
 • Devrim Özkan - Fidan Sezai
 • Erkan Kolçak Köstendil - Toprak Komiser
 • Berk Hakman - Rutkay Sezai
 • Mert Denizmen - Sinan
 • Onuryay Evrentan - Zehra
 • Nazmi Kırık - İhsan Müdür
 • Ata Çağan Timur - Semih
 • Süreyya Kilimci - Perihan
 • Macit Koper - Tevfik
 • Çiğdem Selışık Onat - Neriman Sezai
 • Melisa Duru Ünal - Zeynep
 • Züleyha Yıldız - Rengin
 • Yusuf Akgün - Halil

Devrim Özkan aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi kim Devrim Özkan oynadığı tv dizileri Devrim Özkan aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi kim Devrim Özkan oynadığı tv dizileri