Ne Olacak Şimdi filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi, Ne Olacak Şimdi filmi hangi kanalda oynuyor, Ne Olacak Şimdi filmi ne zaman çekildi, Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekilmiştir, Ne Olacak Şimdi filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Avukat Orhan Tamer rolü ile Levent Kırca, Şakir rolü ile Şener Şen, Avukat Özden Aksüt rolü ile Nevra Serezli ve Nuran rolü ile Perran Kutman paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Adile Naşit, Selim Naşit, Neriman Köksal, Bülent Kayabaş, Gülten Ceylan, Seyfettin Karadayı ve Nubar Terziyan rol alıyor. Ne Olacak Şimdi filminde, Nuran, kocası Şakir’i kendisini aldatırken yakalıyor ve mahalleden bir arkadaşı Nuran'a avukat Orhan’a giderek boşanma davası açmasını öneriyor. Bunun üzerine Şakir de dava için avukat Özden’le anlaşıyor. Dava işlemleri sırasında ise Özden ve Orhan birbirlerine âşık olarak kısa süre içinde evleniyorlar. Ancak ikili arasındaki kültür farkı evliliğin seyrini etkiliyor. Ne Olacak Şimdi filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde favorisen yer alıyor.

Namuslu filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda Namuslu filmi oyuncuları isimleri Namuslu filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda Namuslu filmi oyuncuları isimleri

Ne Olacak Şimdi filmi ne zaman çekildi?

Ne Olacak Şimdi filmi 1979 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz oturuyor. Yapımcıları Nahit Ataman ve Ertem Eğilmez olan filmin senaryosunu ise Yeşilçam sinemasının usta senaristlerinden olan Sadık Şendil yazdı.

Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekildi?

Ne Olacak Şimdi filmi İstanbul Sarıyer’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ve çevresinde yapıldı. Ayrıca İstanbul’un pek çok ilçesinde çekim setleri kurularak filmin çekimleri yapıldı. Filmin tatil sahneleri ise Bursa’nın Uludağ ilçesinde çekildi. Uludağ Kayak Merkezi, dönemin en ünlü tatil merkezlerinden biridir. Filmin çekimleri İstanbul’da ve Bursa’da tamamlanarak sinemaseverler ile buluştu.

Milyarder filmi nerede çekildi Mesudiye nerede ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Milyarder filmi nerede çekildi Mesudiye nerede ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Ne Olacak Şimdi filmi nerede çekilmiştir?

Ne Olacak Şimdi filmi İstanbul Sarıyer ve Bursa Uludağ’da çekilmiştir. Filmin çekimleri Sarıyer ve çevresinde yapılırken, tatil çekimleri Uludağ’da yapılmıştır. Farklı kültürlerden gelen avukat bir çiftin yaşadıklarını anlatan filmde, Nuran, kocası Şakir’le boşanmaya karar veriyor. Nuran avukat olarak Orhan'ı, Şakir ise Özden'i tutar. İki avukat da mahkeme sırasında birbirlerinden hoşlanıyorlar ve sonrasında da evleniyorlar. Ancak evlilikleri hiç de bekledikleri gibi romantik gitmiyor.

Ne Olacak Şimdi filmi hangi kanalda oynuyor?

Ne Olacak Şimdi filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 19 Ağustos Cumartesi günü saat 14.45’te Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde Bülent Kayabaş’ı Pekcan Koşar, Neriman Köksal’ı ise Nevin Akkaya seslendirmiştir. Arzu Film tarafından çekilen yapım Yeni Stüdyo tarafından gösterime hazırlanmıştır. Ayrıca filmin afişini Mimeray hazırlamıştır. Sinema tarihimizin yüz akı romantik komedilerinden olan film, bir yandan evlilik müessesine özgün bakış açısıyla eleştiri getirirken, bir yandan da güldürmeyi favorisen giriş ihmal etmiyor.

Arabesk filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Arabesk filmi nerede çekildi? Arabesk filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Arabesk filmi nerede çekildi?

Ne Olacak Şimdi filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Levent Kırca (Avukat Orhan Tamer)
 • Şener Şen (Şakir)
 • Nevra Serezli (Avukat Özden Aksüt)
 • Perran Kutman (Nuran)
 • Adile Naşit (Orhan'ın annesi)
 • Selim Naşit (Orhan'ın babası)
 • Neriman Köksal (Betül)
 • Bülent Kayabaş (Rıfat / Rifi)
 • Gülten Ceylan (Nazlı)
 • Seyfettin Karadayı (Vedat)
 • Nubar Terziyan (Hakim)
 • Cevdet Arıkan (Orhan'ın Eniştesi)
 • Diler Saraç (Necla)
 • Mesut Sürmeli (Hilmi)
 • Ali Yalaz (Burhan)

Muhsin Bey filmi nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri Muhsin Bey filmi nerede çekildi hangi semtte kaç yılında çekildi konusu ne oyuncuları isimleri