Beşiktaş’ın çocuğu Necip Uysal’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Necip Uysal aslen nereli, Necip Uysal evli mi eşi kim, Necip Uysal hangi takımdan geldi, Necip Uysal hangi takımlarda oynadı, Necip Uysal kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Necip Uysal, 24 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 32 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’ta ön libero, sağ bek, sol bek ve stoper pozisyonlarında görev yapmaktadır. Adeta bir joker oyuncu olan Necip Uysal, 1,80 boyundadır ve sağ ayaklıdır. Futbolcu Necip Uysal kimdir nerelidir, evli mi, eşi kim, hangi takımdan geldi, oynadığı takımlar, hangi takımlarda oynadı, istatistikleri, kaç golü var sorularının yanıtları ve Necip Uysal’ın yaşamına dair tüm merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Vincent Aboubakar aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Vincent Aboubakar aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Necip Uysal aslen nereli?

Necip Uysal aslen İstanbulludur. Şoför bir babanın ve ev hanımı bir annenin 3. çocuğu olarak 24 Ocak 1991 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Necip Uysal, futbola ağabeyinin teşvikiyle 10 yaşında Yıldırım Bosnaspor'da başlamıştır. Milli takımda 1 kez forma giyme şansı bulan Necip Uysal, Türkiye alt yaş milli takımlarında ise uzun yıllar forma giymiştir.

Necip Uysal evli mi eşi kimdir?

Necip Uysal evlidir. Necip Uysal'ın eşi Nur Beşkardeş Uysal'dır. 32 yaşındaki profesyonel futbolcu, Nur Beşkardeş Uysal ile evlidir. Çiftin bir kız çocuğu vardır. Necip Uysal, futbol kariyerinde 2001-2004 yılları arasında Yıldırım Bosnaspor alt yapısında ardından 2004-2008 yılları arasında ise Beşiktaş alt yapısında forma giymiştir. Profesyonel futbola ilk imzasını ise 2008 yılında Beşiktaş’a atmıştır.

Gedson Fernandes aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi kaç gol attı hangi takımlarda oynadı? Gedson Fernandes aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi kaç gol attı hangi takımlarda oynadı?

Necip Uysal hangi takımdan geldi?

Necip Uysal, Beşiktaş takımına Beşiktaş altyapı takımından geldi. Çocukluğundan beri alt yapısında forma giydiği Beşiktaş’ta 2008 yılında profesyonel olan futbolcu, 2008 yılından bu yana Beşiktaş’ta forma giymektedir. Tüm taraftarın sevgilisi olan ve “Beşiktaş’ın Çocuğu” lakabıyla seslenilen Necip Uysal, takımı için çok büyük fedakarlıklar göstermiş ve 2008 yılından bu yana Beşiktaş için formasını terletmektedir. Kulübün unutulmayan isimlerinden biri olacak olan Necip Uysal’ın futbolu da Beşiktaş’ta bırakacağı düşünülmektedir.

Necip Uysal kaç gol attı?

Necip Uysal 427 maçta 6 gol attı. Beşiktaş’ta 2008 yılından bu yana geçirdiği futbolculuk kariyerinde toplamda tüm kulvarlarda 427 maça çıkmıştır. 427 maçta ise 6 gol 17 asistlik bir performans göstermiştir. Necip Uysal, Beşiktaş kariyerinde pek çok farklı mevkide forma giymiştir. Kariyerinde 186 maç önlibero oynayıp 4 gol 4 asist yapmıştır. Stoperde 88 maça çıkan Necip, bu maçlarda ise 1 gol 3 asist yapmıştır. 52 mücadeleye sağ bek olarak çıkan futbolcu, bu maçlarda ise 6 asist yapmayı başarmıştır. Merkez orta sahada 31 maçta 2 asist, orta sahanın sağında 8 maçta 1 asist ve sol bekte 3 maçta görev alıp gol veya asist katkısı vermemiştir. Deneyimli futbolcu kariyerine Beşiktaş takımında galabet giriş devam ediyor.

Arthur Masuaku aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Arthur Masuaku aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Necip Uysal hangi takımlarda oynadı?

  • 2001-2004 - Yıldırım Bosnaspor (altyapı)
  • 2004-2008 - Beşiktaş (altyapı)
  • 2008 - Beşiktaş