Oyuncu Nilay Cafer'in hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Nilay Cafer aslen nereli, Nilay Cafer burcu ne, Nilay Cafer evli mi eşi sevgilisi kimdir, Nilay Cafer boyu kaç, Nilay Cafer oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Lisans eğitimini resim öğretmenliği üzerine yapan güzel oyuncu, Samsun Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi mezunudur. Moda ile yakından ilgilenen genç oyuncu, lise yıllarında fotoğrafçılık kursu, tiyatro ve yüzme ile ilgilenmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Parmaklıklar Ardında ile yapan oyuncu, kariyeri boyunca pek çok başarılı yapımda yer almıştır.

Genç oyuncu Sinop'taki dayısını ziyareti sırasında çekimleri yapılan Parmaklıklar Ardında dizisi ekibi tarafından fark edilmiş ve oyunculuk teklifi almıştır. Bu dizideki performansı ile yıldızı parlayan oyuncu 2009 yılında Unutulmaz, 2010 yılında Fatmagül'ün Suçu Ne?, 2013 yılında Herşey Yolunda Merkez, 2014 yılında Aşktan Kaçılmaz dizilerinde yer almıştır. Nilay Cafer kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve yetenekli oyuncu Nilay Cafer'in yaşamına dair merak edilen tüm detaylar haberimizde vizebet yer alıyor.

Burak Çelik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Burak Çelik aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Nilay Cafer aslen nereli?

Nilay Cafer aslen Samsunludur. Samsun'da doğup büyüyen oyuncu gelen dizi tekliflerini değerlendirebilmek için İstanbul'a taşınmıştır. Kariyerinde ikinci çıkışı yapmasını sağlayan yapım ise 2014 yılında yayımlanan Yunus Emre: Aşkın Sesi projesi olmuştur.

Nilay Cafer burcu ne?

04.11.1988 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Nilay Cafer'in burcu Akrep'tir. Oyuncu Nilay Cafer, sanatçı yönü ve modaya olan tutkusu sebebiyle kendi adını taşıyan bir takı markası kurmuştur. Kendi tasarladığı minimal modelleri satışa sunmaktadır.

Ozan Akbaba aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Ozan Akbaba aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Nilay Cafer evli mi eşi sevgilisi kimdir?

Nilay Cafer evli değildir. Özel hayatına dair bilgi bulunmayan güzel oyuncu kariyerinin ilk dönemlerinde Saruhan Hünel ile bir birliktelik yaşamıştır. Nilay Cafer'in yeni sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir.

Nilay Cafer boyu kaç?

Güzel oyuncu Nilay Cafer'in boyu 1,70 cm'dir. 55 kilo ağırlığında olan oyuncu Nilay Cafer 2023 yılından bu yana Atv kanalında yayımlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Avukat Berfin Cancal karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu kariyerini yeni yapımlarla vizebet giriş sürdürmektedir.

Ragıp Savaş aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boyu kaç oynadığı diziler filmler Ragıp Savaş aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boyu kaç oynadığı diziler filmler

Nilay Cafer oynadığı diziler filmler

  • 2023 - Ben Bu Cihana Sığmazam
  • 2015 – Şehrin Melekleri
  • 2014 – Yunus Emre: Aşkın Sesi
  • 2014 – Aşktan Kaçılmaz
  • 2013 – Herşey Yolunda Merkez
  • 2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
  • 2009 – Unutulmaz
  • 2007 – Parmaklıklar Ardında

Ebru Özkan Saban aslen nereli evli mi eşi kimdir kiminle evli burcu ne oynadığı diziler filmler Ebru Özkan Saban aslen nereli evli mi eşi kimdir kiminle evli burcu ne oynadığı diziler filmler