Niyazi Gül Dörtnala filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi, Niyazi Gül Dörtnala filmi ne zaman çekildi, Niyazi Gül Dörtnala filmi hangi kanalda oynuyor, Niyazi Gül Dörtnala filmi oyuncuları kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Niyazi Gül rolü ile Ata Demirer, Sultan Şahmerdan rolü ile Demet Akbağ, Hediye rolü ile Şebnem Bozoklu ve Rıca rolü ile Levent Ülgen yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ferit Kaya, Kevork Malikyan, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Merve Atılmış, Tolga Coşkun, Kıvanç Baran Arslan ve Erol Aksoy rol alıyor.

Niyazi Gül Dörtnala filminde, Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, tüm hayvanların dilinden anlayan sıra dışı bir bilim adamıdır. Hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen ve kendi halinde yaşayan Niyazi Gül'ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz'un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır. Niyazi Gül Dörtnala filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betonred yer alıyor.

Ata Demirer aslen nereli kaç kilo evli mi Ata Demirer burcu ne filmleri dizileri Ata Demirer aslen nereli kaç kilo evli mi Ata Demirer burcu ne filmleri dizileri

Niyazi Gül Dörtnala filmi ne zaman çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filmi 2015 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 8 Mayıs 2015 tarihinde vizyona girdi. Vizyonda 15 hafta kalan film 994.016 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 10.347.281 TL gişe hasılatı elde etti. Sevilen oyuncu Ata Demirer’in 20 yıl önce Korsan TV’de skeçler halinde televizyon ekranlarında sergilediği ilk yerleşik tiplemelerinden biri olan Veteriner Niyazi Gül karakterinin beyazperdedeki maceralarını konu alan filmin yönetmenliğini ise Ata Demirer'in projelerinden aşinası olduğumuz Hakan Algül üstleniyor.

Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filmi İzmir’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü İzmir’de yapılmıştır. İzmir’in merkez ilçelerinin yanı sıra Torbalı ilçesinde de çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Torbalı’da gerçekleşen çekimlere Torbalılı vatandaşlar da büyük ilgi göstermiştir. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin senaryosunu Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan ve Ata Demirer yazdı. BKM Film tarafından çekilen yapım UIP tarafından dağıtılmıştır.

Şebnem Bozoklu aslen nereli burcu ne boy kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Şebnem Bozoklu aslen nereli burcu ne boy kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Niyazi Gül Dörtnala filmi konusu ne?

Niyazi Gül Dörtnala filminde, Veteriner Hekim Profesör Niyazi Gül, kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini aramaktadır. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verir. Bir de Niyazi'nin hayvanlara güç veren formülünü duyarlar ve işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşır.

Niyazi Gül Dörtnala filmi hangi kanalda oynuyor?

Niyazi Gül Dörtnala filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 18 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00’de ve film bittikten hemen sonra tekrar 22.15’te Star TV kanalında izleyicilerle buluşuyor. Korsan TV’de Ata Demirer’in canlandırdığı veteriner hekim Niyazi Gül'ün ana karakter olduğu film izleyenleri kahkahaya boğacak. Babasının kendisine miras bıraktığı sihirli iksirin formülünü bulmaya çalışan bir veteriner, kendisini bir çetenin at yarışı dümeninin ortasında bulacak. Eğlenceli film 1 saat 42 dakika betonred giriş sürüyor.

Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde köyde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi hangi ilde köyde ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Niyazi Gül Dörtnala filmi oyuncuları isimleri

 • Ata Demirer (Niyazi Gül)
 • Demet Akbağ (Sultan Şahmerdan)
 • Şebnem Bozoklu (Hediye)
 • Levent Ülgen (Rıza)
 • Ferit Kaya (Mahmut)
 • Kevork Malikyan (Süleyman)
 • Ayşe Nil Şamlıoğlu (Naciye)
 • Merve Atılmış (Gazeteci kız)
 • Tolga Coşkun (Bakkal)
 • Kıvanç Baran Arslan (Metin)
 • Erol Aksoy (Niyazi'nin Dedesi)
 • Server Mutlu (Kaymakam)
 • Özkan Çınarlı (Nusret)
 • Şenay Aksoy (Naciye'nin Arkadaşı)
 • Şevket Çapkınoğlu (Niyazi'nin Arkadaşı)

Hedefim Sensin filmi ne zaman kaç yılında çekildi Gökçeada'da nerede çekildi oyuncu kadrosu çekildiği yer Hedefim Sensin filmi ne zaman kaç yılında çekildi Gökçeada'da nerede çekildi oyuncu kadrosu çekildiği yer