Niyazi Gül Dörtnala filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi, Niyazi Gül Dörtnala hangi kanalda oynuyor, Niyazi Gül Dörtnala ne zaman çekildi, Niyazi Gül Dörtnala oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Niyazi Gül rolünde Ata Demirer, Sultan rolünde Demet Akbağ, Hediye rolünde Şebnem Bozoklu, Rıza rolünde Levent Ülgen, Naciye rolünde Ayşenil Şamlıoğlu ve Süleyman rolünde Kevork Malikyan rol alıyor.

Niyazi Gül Dörtnala filminde, tüm hayvanların dilinden anlayan, sıradışı bir bilimadamı olan Profesör Veteriner Niyazi Gül, Hediye ismindeki çalışanı ile gizli formülü bulmak için deneylerine devam eder. İzmir'de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül'ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz'un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır. Niyazi Gül Dörtnala filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi semtte çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne, gişe hasılat bilgileri, ne kadar izlendi, kaç kişi izledi sorularının yanıtları haberimizde betkorner yer alıyor.

Ata Demirer aslen nereli kaç kilo evli mi Ata Demirer burcu ne filmleri dizileri Ata Demirer aslen nereli kaç kilo evli mi Ata Demirer burcu ne filmleri dizileri

Niyazi Gül Dörtnala ne zaman çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala 2015 yılında çekildi. 8 Mayıs 2015 tarihinde sinemalarda vizyona giren yapım 15 hafta vizyonda kaldı. 994 bin 16 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 10 milyon 347 bin 281 TL gişe hasılatı elde etti. Senaryosu Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan, Ata Demirer tarafından yazılan filmin yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturuyor.

Niyazi Gül Dörtnala konusu ne?

Niyazi Gül Dörtnala filminde, Veteriner Hekim Profesör Niyazi Gül, bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi'nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır.

Demet Akbağ aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Demet Akbağ aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi?

Niyazi Gül Dörtnala filmi İzmir’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü İzmir’in merkez ilçelerinde yapıldı. Ayrıca Torbalı ilçesinde de birçok sahne çekildi ve Torbalılı vatandaşlar çekimlere büyük ilgi gösterdi. Yapımcısı Necati Akpınar olan ve BKM Film tarafından komedi türünde çekilen yapımın müziklerini usta müzisyen Cem Yıldız hazırladı.

Niyazi Gül Dörtnala hangi kanalda oynuyor?

Niyazi Gül Dörtnala filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 4 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de ve aynı günün akşamı saat 22.15’te Star TV ekranlarında izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Niyazi Gül karakteri Ata Demirer'in yıllar önce televizyon ekranlarında sergilediği efsane bir karakterdir. Karaktere ilgiyi gören Demirer, Niyazi Gül’ü beyazperdeye aktarmaya betkorner giriş karar verdi.

Şebnem Bozoklu aslen nereli burcu ne boy kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Şebnem Bozoklu aslen nereli burcu ne boy kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Niyazi Gül Dörtnala oyuncuları isimleri

 • Ata Demirer - Niyazi Gül
 • Demet Akbağ - Sultan
 • Şebnem Bozoklu - Hediye
 • Levent Ülgen - Rıza
 • Ayşenil Şamlıoğlu - Naciye
 • Kevork Malikyan - Süleyman
 • Ayşe Nil Şamlıoğlu - Naciye
 • Merve Atılmış - Gazeteci Kız
 • Tolga Coşkun - Bakkal
 • Kıvanç Baran Arslan - Metin
 • Erol Aksoy - Niyazi'nin Dedesi

Kutsal Damacana 4 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Kutsal Damacana 4 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu