Aspa Tercüme bürosu yeminli ve alanında uzman tercümanlarıyla noter onaylı tercüme hizmetini profesyonel şekilde sizlere sunmaktadır. Noter onaylı yaptırılan evraklardan bazıları şunlardır:

 • Pasaport
 • Vekaletname
 • Nüfus Cüzdanı
 • Ehliyet
 • Kimlik
 • Şirket Evrakları
 • Emlak ve Gayrimenkul alım satımları
 • Hukuki evraklar (evlenme, boşanma vb.)
 • Bilirkişi Raporları
 • Denklik Belgeleri
 • Diploma
 • Transkript
 • İş Teklif Sözleşmeleri

Aspa Tercüme İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, Arapça, Farsça, Kürtçe, Azerice ve İtalyanca gibi 50’ ye yakın dilde noter onaylı çeviri hizmeti vermektedir. Ayrıca bu hizmetten yararlanmanız için büroya gitmenize gerek yoktur. Online şekilde firmanın ulaşım kanallarından da işlemlerinizi kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme Bürosu İstanbul

Noterde yemin belgesi olan tercümanlar tarafından yapılan çevirilere noter yeminli tercüme denmektedir. Noter onaylı tercüme işlemini yapan tercümanlar ilk olarak çevirmen yemini eder. Daha sonra tercümanın ismi ve soy ismi, yaşadığı yerin adresi, doğum yılı, eğitim durumu, bildiği diller ve bildiğine dair belgeler, transkripti gibi bilgilerini doldurarak imzalar. Noterin de imzasından sonra yeminli tercüman sıfatını alır.

Bu şekilde noter, tercümanın bu işi ne kadar bildiğini ve güvenilir olup olmadığını garanti altına alır. Tercüman ise çeviride meydana gelebilecek hataların sorumluluğunu üstlenir. Yani yaptırdığınız çeviride herhangi bir sorun çıkarsa tüm sorumluluk Aspa Tercümeye aittir.

Tercüme işlemleriniz için İstanbul bürosuna giderek de daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapılan işlemler hakkında sizleri detaylı şekilde bilgilendirerek aklınıza takılan soruları en iyi şekilde cevaplarlar.

Fiyatları

Aspa Tercüme fiyatları yaptırmak istediğiniz belgenin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Belirli fiyatlarda hizmet vermeyerek kısa tercüme işlemleriniz için de uzun tercüme ücreti ödemenize gerek kalmaz. Fiyatlar belgenin veya dokümanın çeşidine, uzunluğuna ve içeriğine göre değişkenlik göstermektedir.

Aspa tercüme uygun fiyatlarla kaliteli hizmetlerini sunarak memnun kalmanızı sağlamaktadır. Alanında uzman tercümanları tarafından belgeniz incelenerek makul fiyatlar belirlenir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Whatsapp hatlarına veya mail adreslerine belgenizi iletebilirsiniz. Ayrıca teklif formunu doldurarak da net bir fiyat alabilirsiniz.

Aspa Tercüme Hizmetleri

Aspa tercüme hizmetleri yılların deneyim ve tecrübeleriyle en kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Kalite standartları içerisinde sunduğu çeviri hizmetleriyle müşterilerini her zaman memnun etmektedir. Tercümanlar tarafından yapılan çeviriler, editörler tarafından tekrar kontrol edilerek imla, yazım veya çeviri hatalarının çıkması engellenir.

Aspa Tercüme yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, acil tercüme, yazılı tercüme, hukuki tercüme, sözlü tercüme ve online tercüme işlemi gibi daha pek çok belgeyi çevirerek kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

İngilizce, Almanca, +Rusça, Fransızca, İtalyanca, Arapça gibi yaklaşık 50 dilde çeviri yaparak ihtiyacınız olan hizmeti sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Hizmetlerinden yararlanmanız oldukça kolaydır. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan iletişim kanallarından ulaşarak bilgi alabilir ve hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Sizin için tercüme işlemlerinizi yürüterek hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlarlar. Anlaşılan tarihte çevirinizi teslim ederek sizleri memnun ederler. 7 gün 24 saat hizmet vermeleri sayesinde istediğiniz saatte ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çevirilerinizin durumları hakkında sizleri bilgilendirerek endişelenmenizi önlerler. Gece vakti dahi olsa istediğiniz saatte destek ekibini arayarak işleminiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz online şekilde isterseniz de bürolarına giderek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bürolarında sizleri en iyi şekilde ağırlayarak hizmetleri hakkında detaylı şekilde bilgilenmenizi sağlarlar.