Bir ofisin taşınması işlemi ev eşyası taşıması gibi düşünülemez. Elbette ev eşyaları ve malzemeler kıymetlidir, değerlidir. Ancak ofis taşımak bir proje ve kapsam işidir. Taşıma işleminden önce bütün sürecin planlanması ve planın doğru bir şekilde uygulanması gerekir.

Evinizdeki eşyalarınızı taşınmadan sonra birkaç gün içinde düzenleyebilirsiniz. Ancak ofisinizi hemen kurup iş yapmaya devam edebilmeniz gerekir. Çalışanların ofis içindeki yerleşimini ve görev alanlarını belirlemek gerekecektir. Artık ofis eşyalarının ve malzemelerin taşınması sorun olmaktan çıkıyor.

Ofis Taşınmasında Planlama

Bir ofisin taşınması işlemi belirli bir düzen ve ekip işi gerektirmektedir. İstanbul çevre illeri ile Türkiye'nin her tarafına profesyonel bir ofis taşıma hizmeti Evdema Nakliyat ile sunuluyor. Taşınma öncesi gerekli tüm planlama yapılarak, her şeyin yeni ofise taşınması işlemi gerçekleştiriliyor.

Küçük bir iş takvimi sayesinde ilerleyen taşınma işlemi sayesinde neyin nereye konulacağı önceden belirlenmiş oluyor. Herhangi bir olumsuz duruma göre çalışma süreci anında değerlendirilerek değiştirilebiliyor. Bu sayede taşınma işlemi zamanında ve başarıyla gerçekleştirilmiş oluyor.

Ofis Taşımasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Taşınma işlemi ticari bir iş olmakla beraber birçok ofis taşıma firmaları sadece taşınma süreci ile ilgilenir. Sonuçta taşınma için bir bütçe gereklidir ve ekonomik olmalıdır. En uygun araç ekipman ve personel ile bir bütçe oluşturuluyor. Belirli seçenekler sunularak ofis taşıma maliyeti ile yeni ofis yerleşim maliyetleri belirleniyor.

Gerektiğinde yeni ofis için gerekli onarım ve montaj işlemleri yerinde yapılıyor. Bu tür öngörülemeyen çalışmalar sıradan şehirlerarası nakliye firmaları ile gerçekleştirilemez. Evdema Nakliyat müşterilere uygun bütçe ile taşınma fırsatı sunuyor.

Mobilya ve Ekipmanları Taşınması

Ofis mobilyaları normal ev mobilyalarından farklıdır. Her biri ayarlanabilir ve özel montaj isteyen ürünlerdir. Bununla birlikte ofis içerisinde bilgisayar, yazıcı, kablolama ve diğer donanımların da profesyonel bir şekilde taşınması gerekir. Ayrıca tasniflendirilmiş ve arşivlenmiş belgelerin yine aynı düzen içerisinde nakledilmeleri gerekir.

Evdema Nakliyat uzman personeli sayesinde her bir parçayı özenle paketleyip yeni yerine yerleştirerek monte edebilme kabiliyetine sahip. Tüm taşınma operasyonunu büyük bir dikkat ve titizlikle takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı bir taşınma hizmeti veriyor.