Oflu Hoca Trakya’da filmi televizyon ekranlarında komedi severler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Oflu Hoca Trakya’da nerede çekildi, Oflu Hoca Trakya’da ne zaman çekildi, Oflu Hoca Trakya’da hangi kanalda oynuyor, Oflu Hoca Trakya’da oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Oflu Hoca ve Haspi rolleri ile Çetin Altay, Halime rolü ile Gülhan Tekin, İdris rolü ile Seymen Aydın, Üzeyir rolü ile Gökhan Yıkılkan, Moderatör rolü ile Buket Dereoğlu ve Bahtiyar Engin, Ececan Gümeci, Bilal Çatalçekiç, Hülya Aydın, Timur Ölkebaş ve Hidayet Erdinç rol alıyor. Filmde, Doğanspor futbol kulübünün başkanlığını yapan Oflu Hoca, yeni transfer peşindedir. Genç yetenek Hayati’yi gözüne kestiren Oflu Hoca, onu transfer etmek için Lüleburgaz’a gider. Bu sırada Lüleburgaz’da hapishanede yatan Haspi adındaki bir adam tahliye olur. Haspi, tamamen farklı karakterde biri olsa da Oflu Hoca’ya ikizi kadar benzemektedir. Haspi’nin hapisten çıkması Oflu Hoca’nın Lüleburgaz’daki günlerini kabusa çevirir. Oflu Hoca Trakya’da filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Oflu Hoca'nın Şifresi 2 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Ümmiye Asiye Meryem kim? Oflu Hoca'nın Şifresi 2 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Ümmiye Asiye Meryem kim?

Oflu Hoca Trakya’da ne zaman çekildi?

Oflu Hoca Trakya’da filmi 2018 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 13 Nisan 2018 tarihinde vizyona girdi. Vizyonda 7 hafta kalan ve ilk hafta sonunda 65.961 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, ilk hafta sonu 819.608 TL hasılat elde etmiştir. 7 hafta sonunda beyazperdede 212.285 kişi tarafından izlenen yapım, toplam 2.480.087 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Çetin Altay'ın yeniden Oflu Hoca'yı canlandırdığı Oflu Hoca Trakya'da filmi, başkanlığını yaptığı Doğanspor'a oyuncu transfer etmek adına Lüleburgaz'a gelen Oflu Hoca'nın maceralarını ekranlara taşıyor.

Oflu Hoca Trakya’da nerede çekildi?

Oflu Hoca Trakya’da filmi Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri için Lüleburgaz’ın farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Lüleburgaz, Kırklareli ilinin güneyinde yer almakta olup, doğusunda Tekirdağ ilinin Saray ve Çorlu ilçeleri, batısında Kırklareli ilinin Babaeski ilçesi, kuzeyinde Kırklareli ilinin Pınarhisar ilçesi ve güneyinde ise Tekirdağ ilinin Hayrabolu ve Muratlı ilçeleriyle çevrilmiştir. Lüleburgaz, Kırklareli’nin en büyük yerleşim yeridir. Filmin yönetmen koltuğunda Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan oturuyor.

Oflu Hoca'nın Şifresi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Oflu Hoca'nın Şifresi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Oflu Hoca Trakya’da konusu ne?

Oflu Hoca Trakya’da filminde, Oflu Hoca, başkanlığını yaptığı Doğanspor futbol kulübüne, genç yetenek Hayati'yi transfer etmek için Lüleburgaz yollarına düşmüştür. Gelgelelim Oflu Hoca'yı olmadık sürprizler beklemektedir Trakya'da. Lüleburgaz'a adım attığı gün, ilçedeki hapishaneden, Oflu Hoca'nın Lüleburgaz günlerini kabusa çevirecek, yüzde yüz Trakyalı bir adam tahliye olur: Haspi. Haspi, görünüş itibariyle Oflu Hoca'nın ikizi gibidir adeta. Gelgelelim karakter olarak hiçbir ortak noktaları yoktur. Bu fiziksel benzerlik, her iki adamın da başına macera ve kahkaha yüklü belalar açacaktır.

Oflu Hoca Trakya’da hangi kanalda oynuyor?

Oflu Hoca Trakya’da filmi ATV kanalında oynuyor. Film 19 Temmuz Çarşamba günü saat 17.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin senaryosunu Ferhat Ergün yazdı. Yapımcıları Timur Savcı, Cemal Okan ve Adem Kılıç olan film TAFF ve Üçgen Yapımevi çekilmiş, UIP tarafından dağıtılmıştır. Filmin müziklerini Aria hazırladı. Eğlenceli film 90 dakika galabet giriş sürüyor.

Sümela'nın Şifresi Temel filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi gişe hasılat oyuncuları isimleri Sümela'nın Şifresi Temel filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi gişe hasılat oyuncuları isimleri

Oflu Hoca Trakya’da oyuncu kadrosu karakterleri

 • Çetin Altay (Oflu Hoca / Haspi)
 • Gülhan Tekin (Halime)
 • Seymen Aydın (İdris)
 • Gökhan Yıkılkan (Üzeyir)
 • Buket Dereoğlu (Moderatör)
 • Bahtiyar Engin
 • Ececan Gümeci
 • Bilal Çatalçekiç
 • Hülya Aydın
 • Timur Ölkebaş
 • Hidayet Erdinç

Seni Bulacam Oğlum filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Seni Bulacam Oğlum filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi oyuncuları isimleri