Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi nerede çekildi, Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi ne zaman çekildi, Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi konusu ne, Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi oyuncuları isimleri nedir, Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Anne Fikret ve Kızı Nedret rolü ile Hülya Koçyiğit ve Dr. Nejat Cansever rolü ile Ediz Hun paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Sedef Ecer, Peri Han, Müfit Kiper, Nedret Güvenç, Şaziye Moral, Asım Nipton ve Diclehan Baban rol alıyor. Filmde, hasta bir genç kız olan Fikret, evine onu muayene etmeye gelen doktor Nejat'a aşık oluyor. Zamanla Nejat da onu seviyor. Ancak Nejat'ın evli olduğunu öğrenen Fikret, onu terk ediyor ve babası yaşında bir adam olan Sait Bey'le evleniyor. Ölmüş Bir Kadının Mektupları filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hikayesi nedir, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde betzmark yer alıyor.

Kalbimin Efendisi filmi nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi? Kalbimin Efendisi filmi nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi?

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi ne zaman çekildi?

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi 1969 yılında çekildi. Dram ve romantik türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda Ülkü Erakalın oturuyor. Filmin senaryosunu Orhan Elmas ve Memduh Ün yazdı. Film 1 saat 30 dakika sürüyor.

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi konusu ne?

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filminde, genç bir kadın olan Fikret, kalp hastasıdır. Doktor Nejat'ın uyguladığı tedavi genç kadına iyi gelir. Tedavi süresince tanıma fırsatı bulduğu Nejat'a aşık olan Fikret, Nejat'ın evli olduğunu öğrenince büyük bir yıkıma uğrar. Bunun üzerine babasının isteğini yerine getiren Fikret, varlıklı bir adam olan Sait Bey ile evlenir. Nejat'ın karısı Mediha, Sait Bey'in yeğenidir. Hiçbir şeyden haberi olmayan Mediha, Fikret ile ayrıldıktan sonra büyük bir buhran geçiren Nejat'a iyi geleceğini düşünerek onu amcasının yazlığına götürmeye karar verir. Bu sayede yeniden yolları kesişen Fikret ile Nejat'ın aşkı yeniden alevlenir.

Aşkın Zaferi filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Aşkın Zaferi filmi nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi nerede çekildi?

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurulmuştur.

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi hangi kanalda oynuyor?

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 26 Mayıs Cuma günü saat 13.30’da ve aynı günün gecesi saat 23.00’te 360 TV ekranlarında betzmark giriş yayınlanacak.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi oyuncuları isimleri

 • Hülya Koçyiğit (Anne Fikret / Kızı Nedret)
 • Ediz Hun (Dr. Nejat Cansever)
 • Sedef Ecer (Nedret - 4 Yaş)
 • Peri Han (Mediha)
 • Müfit Kiper (Sait)
 • Nedret Güvenç (Suat)
 • Şaziye Moral (Fikret'in Anneannesi)
 • Asım Nipton (Fikret'in Babası)
 • Diclehan Baban (Fikret'in Üvey Annesi)
 • Faik Coşkun (Faik)
 • Semih Sezerli (Doktor)
 • Uğur Kıvılcım (Hemşire)
 • Nermin Özses (Hizmetçi)

Susuz Yaz filmi ne zaman çekildi kaç yılında neden yasaklandı nerede çekildi oyuncuları isimleri Susuz Yaz filmi ne zaman çekildi kaç yılında neden yasaklandı nerede çekildi oyuncuları isimleri