Ölümlü Dünya filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi, Ölümlü Dünya filmi hangi kanalda oynuyor, Ölümlü Dünya filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Ölümlü Dünya filmi ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Gazanfer rolü ile Ahmet Mümtaz Taylan, Oktay rolü ile Alper Kul, Serhan rolü ile Sarp Apak, Begüm rolü ile İrem Sak, Zafer rolü ile Doğu Demirkol, Serbest rolü ile Feyyaz Yiğit, Sevil rolü ile Meltem Kaptan, Mehmet Özgür ve Özgür Emre Yıldırım rol alıyor. Ünlüler geçidi olan filmde, nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanlar dışarıdan oldukça sıradan bir hayat yaşamaktadır. Oysa gerçek hiç de öyle değildir. Mermer ailesi nesilden nesile kiralık katildir ve dünya çapında etkin olan dev bir organizasyon için çalışmaktadır. Ancak organizasyonun kimi kurallarının ihmal edilmesiyle birlikte işler karışır ve ailenin kimliği açığa çıkar. Artık aile pılını pırtını toplayıp yola koyulmalı ve peşlerindeki dev örgütü atlatabilmelidir. Ölümlü Dünya filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, nerede çekilmiştir, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, kaç yılında çekildi, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde cashbet yer alıyor.

Baba Parası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Baba Parası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Ölümlü Dünya filmi ne zaman çekildi?

Ölümlü Dünya filmi 2017 yılında çekildi. Komedi, aksiyon ve macera türlerinde çekilen film 26 Ocak 2018 tarihinde vizyona girdi. 11 hafta vizyonda kalan film 585.145 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 7.021.384 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu da yazan ünlü oyuncu Ali Atay oturuyor. Filmin diğer senaristleri arasında Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel var. Yapımcısı TAFF Pictures olan filmin yapımcısı Timur Savcı’dır.

Ölümlü Dünya filmi nerede çekildi?

Ölümlü Dünya filmi İstanbul’un Kadıköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Kadıköy Haydarpaşa Garı’nda, İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Ölümlü Dünya, nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda bir lokanta işleten Mermer Ailesi bireylerinin hikâyelerini ekranlara taşıyor. Deşifre olmaları ile peşlerine büyük bir organizasyon düşüyor ve aile üyeleri hayatta kalmak için büyük bir mücadeleye girişiyor.

Sağ Salim filmi nerede çekildi hangi köyde hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Sağ Salim filmi nerede çekildi hangi köyde hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Ölümlü Dünya filmi konusu ne?

Ölümlü Dünya filminde, İstanbul Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası'nı nesillerdir işletmeye devam eden ve sekiz kişiden oluşan Mermer Ailesi, sade bir hayat görüntüsü verirler ancak durum öyle değildir. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir. Uluslararası bir kiralık suç çetesinin Türkiye'deki işlerini halleden ailenin aynı suç çetesiyle ters düşmesiyle birlikte onlardan kaçarken yaşanan komik ve aksiyon dolu olayları ekranlara geliyor.

Ölümlü Dünya filmi hangi kanalda oynuyor?

Ölümlü Dünya filmi ATV kanalında oynuyor. Aksiyon dolu eğlenceli film 20 Ağustos Pazar günü saat 16.50’de ATV ekranlarında yayınlanıyor. Filmin müziklerini Murat Çekem, Ozan Tügen ve Deniz Doğançay hazırladı. Vizyona girdiği dönemde büyük ilgi gören filmin ayrıca Ölümlü Dünya 2 adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir. Yaşanan bir aksilik kimliklerini ifşa edip patronlarını öfkelendirince hem kiralık katillik hem de restoran işletmeciliği yapan bir ailenin başı büyük belaya giriyor. Film 107 dakika cashbet giriş sürüyor.

Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim

Ölümlü Dünya filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Ahmet Mümtaz Taylan - Gazanfer
 • Alper Kul - Oktay
 • Sarp Apak - Serhan
 • İrem Sak - Begüm
 • Doğu Demirkol - Zafer
 • Feyyaz Yiğit - Serbest
 • Meltem Kaptan - Sevil
 • Mehmet Özgür - İlhami
 • Özgür Emre Yıldırım - Atakan
 • Ferit Kaya - Arif
 • İbrahim Selim - Müşteri

Ölümlü Dünya filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; , Kubilay Tuncer – Müfettiş, Mustafa Kırantepe – Kâhya, Güneş Hayat - Begüm'ün annesi, Osman Alkaş - Begüm'ün babası, Ender Gözü – Resepsiyonist ve Gümeç Alpay Aslan – Itır.

Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu