Ölümün Kıyısında filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya devam ediyor. Orijinal adı Out of Death olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ölümün Kıyısında filmi nerede çekildi, Ölümün Kıyısında filmi hangi kanalda oynuyor, Ölümün Kıyısında filmi konusu ne, Ölümün Kıyısında filmi ne zaman çekildi, Ölümün Kıyısında filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Shannon Mathers rolünde Jaime King ve Detroit polisi emekli Dedektif Jack Harris rolünde Bruce Willis var. Oyuncu kadrosunda ayrıca Lala Kent, Michael Sirow ve Tyler Olson yer alıyor.

Ölümün Kıyısında filminde, bir gezgin lan Shannon, vahşi doğada yaptığı yürüyüş sırasında, bir polis memurunun işlediği suça tanık olur. Gördüklerini fotoğraflayıp kaçmaya çalışan kadın, bu sırada emekli bir polis olan Jack Harris ile karşılaşır. Ne pahasına olursa olsun ona yardım etmeye kararlı olan Jack, kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Ölümün Kıyısında (Out of Death) filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betvadi yer alıyor.

Kurtuluş Günü filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Kurtuluş Günü filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Ölümün Kıyısında filmi ne zaman çekildi?

Ölümün Kıyısında filmi 2021 yılında çekildi. 16 Temmuz 2021’de vizyona giren heyecanı yüksek film, sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 96 dakika süren Amerikan yapımı film 95 bin 813 dolar gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Mike Burns oturuyor. Filmin senaryosunu ise Bill Lawrence yazdı.

Ölümün Kıyısında filmi konusu ne?

Ölümün Kıyısında filminde, Detroit Polis Departmanından emekli polis Jack Harris, kadın polislerden birinin bir uyuşturucu satıcısını öldürürken videosunu çektikten sonra yeğenini ve masum bir kadını yozlaşmış polislerden korumak zorunda kalıyor. Filmin yapımcıları Randall Emmett, George Furla, Chad A. Verdi, Luillo Ruiz ve Shaun Sanghani’dir.

Kelebeğin Rüyası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Kelebeğin Rüyası filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Ölümün Kıyısında filmi nerede çekildi?

Ölümün Kıyısında filmi Amerika Birleşik Devletleri’nde çekildi. Filmin çekimleri için Amerika’nın farklı noktalarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. EFO, SSS Entertainment, BondIt Media Capitalve The Pimienta Film Co. tarafından çekilen yapım Vertical Entertainment tarafından dağıtıldı. Filmin müziklerine Jacob Bunton ve Mike Burns imza attı.

Ölümün Kıyısında filmi hangi kanalda oynuyor?

Ölümün Kıyısında filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 10 Temmuz Çarşamba günü saat 23.45’te ve aynı günün gecesi saat 01.30’da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Aksiyon gerilim filmi Out of Death, kendisine afazi teşhisi konduğu için oyunculuktan emekli olan Willis'in oynadığı betvadi giriş son filmlerden biridir.

Sadece Bir Gece filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Sadece Bir Gece filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Ölümün Kıyısında filmi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Jaime King - Shannon Mathers
  • Bruce Willis - Detroit polisi emekli Dedektif Jack Harris
  • Lala Kent - Memur Yardımcısı Billie Jean
  • Michael Sirow - Hank Rivers
  • Tyler Olson - Tommy Rivers
  • Kelly Greyson - Pam Harris
  • Mike Burns - Memur Frank Rogers

Kod 335 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Kod 335 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri