Televizyon ekranlarının çok izlenen yapımlarından olan Ömer dizisi, kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ömer dizisi nerede çekiliyor, Ömer dizisi hangi semtte çekiliyor, Ömer dizisi hangi mahallede çekiliyor, Ömer dizisi hangi gün oynuyor, Ömer dizisi hangi kanalda oynuyor, Ömer dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncuları arasında Ömer Ademoğlu rolünde Selahattin Paşalı, Gamze Sağlam rolünde Gökçe Bahadır, Reşat Ademoğlu rolünde Barış Falay, Nisa Duman rolünde Merve Dizdar, Nuran rolünde Gülçin Kültür Şahin, Fatma Sağlam rolünde Serpil Gül, Tahir Ademoğlu rolünde Onur Bilge, Şükran Ademoğlu rolünde Gamze Karaduman, Sadık rolünde Muharrem Türkseven ve Vicdan rolünde Burcu Cavrar yer alıyor. Dizinin oyuncuları arasında ayrıca Zerrin Sümer, Melike Güner, Çağla Naz Kargı ve Ahmet Haktan Zavlak rol alıyor. Dizide, üç kardeşin en küçüğü olan Ömer, iç dünyası zengin, sakin ve öz konuşan bir karakterdir. Günün birinde karşısına çıkan, kendisinden yaşça büyük, dul ve çocuklu bir kadın olan Gamze'ye aşık oluyor. Gamze ise Ömer ile birlikte olma cesaret ve yürekliliğine sahip olmasına rağmen korkak davranıyor. Gamze ile Ömer bütün zorluklara karşı direnerek aşklarını tutkuyla sürdürmeye çalışıyor. Ömer dizisinin çekildiği mahalle nerede, hangi semtte çekiliyor, çekim yeri neresi, çekildiği semt nerede, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde betnblue yer alıyor.

Selahattin Paşalı aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Selahattin Paşalı aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ömer dizisi hangi gün oynuyor?

Ömer dizisi her hafta Pazartesi günü oynuyor. Sevilen dizi Pazartesi akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Proje tasarımcısı Gülseren Budayıcıoğlu olan dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. İsrail yapımı olan Shtisel dizisinden uyarlanan ve dram türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Gülizar Irmak yazıyor.

Ömer dizisi hangi kanalda oynuyor?

Ömer dizisi Star TV kanalında oynuyor. Yayınlandığı günlerde dizi severleri ekran başına kilitleyen dizi Pazartesi akşamları saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizinin müziklerini Alp Yenier hazırlıyor. İkinci sezonu ile ekranlara gelen dizi 140 dakikalık bölümleri ile yayınlanıyor. Dizinin ilk bölümü 9 Ocak’ta yayınlanmıştı. İkinci sezonu ile de büyük ilgi gören dizi Star TV kanalının çok izlenen yapımları arasında yer alıyor.

Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ömer dizisi nerede çekiliyor?

Ömer dizisi İstanbul’un Üsküdar ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin ana merkezi Üsküdar Selimiye semtidir. Üsküdar’ın tarihi semtlerinden olan Selimiye semtinde çekim setleri kurularak dizinin çekimleri yapılıyor. Dizi çekimlerinde görünen cami ise aynı semtte bulunan Büyük Selimiye Camisidir. Ayrıca Selimiye semtine yakın olan Valide Atik semtinde yer alan Valide Atik Camisinde de dizinin bazı sahneleri çekilmektedir.

Ömer dizisi hangi mahallede semtte çekiliyor?

Ömer dizisi İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Selimiye Mahallesinde semtinde çekiliyor. Dizinin çekimleri Selimiye semti ve çevresinde yapılıyor. Büyük Selimiye Camisi ve Valide Atik Camisinde dizinin bazı sahneleri çekilirken, Üsküdar’ın ve Kadıköy’ün farklı noktalarında da çekim setleri kurularak dizinin çekimleri tamamlanıyor. OGM Pictures tarafından çekilen ve yapımcısı Onur Güvenatam olan dizi, her Pazartesi yeni bölümleri ile dizi severlerin beğenisine sunulmaya betnblue giriş devam ediyor.

Merve Dizdar aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Merve Dizdar aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ömer dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Selahattin Paşalı - Ömer Ademoğlu
 • Gökçe Bahadır - Gamze Sağlam
 • Barış Falay - Reşat Ademoğlu
 • Merve Dizdar - Nisa Duman
 • Gülçin Kültür Şahin - Nuran
 • Serpil Gül - Fatma Sağlam
 • Onur Bilge - Tahir Ademoğlu
 • Gamze Karaduman - Şükran Ademoğlu
 • Muharrem Türkseven - Sadık
 • Zerrin Sümer - Nezahat Ademoğlu
 • Melike Güner - Çiçek
 • Çağla Naz Kargı - Emine Duman
 • Burcu Cavrar - Vicdan

Ömer dizisinin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Ahmet Haktan Zavlak – Yaman,Emre Taşkıran - Hakan Duman, Metehan Parıltı - Tuna Tezel, Canberk Gültekin – Taci, Artun Can Salman – Erdem, Ediz Metin - Umut Duman, İrem Tokat - Eda Ademoğlu, Ali Efe Altunbaş - Adem Ademoğlu ve Elif Tanem Olgun - Ceyda Duman.

Barış Falay aslen nereli evli mi eşi kim burcu ne Barış Falay oynadığı filmleri ve tv dizileri Barış Falay aslen nereli evli mi eşi kim burcu ne Barış Falay oynadığı filmleri ve tv dizileri