Oneycenter Yaz Turnuvası Kurucuları Gökhan Gökmen ve Adem Çiçek Turnuvaya Katılan Takım Sayısı toplamda 20 takım katıldı ve bu takımlar arasında 56 müsabaka gerçekleştirildi. Turnuva, toplamda 45 gün sürdü ve büyük bir futbol şölenine ev sahipliği yaptı. Final maçının hakemi Bünyamin Gezer'di ve turnuva Finaline büyük bir onur kattı

Turnuva birçok yenilikle birlikte gelmişti. Tüm maçlar canlı yayınla izlendi ve VAR sistemi kullanılarak maçların daha adil bir şekilde yönetilmesi sağlandı. Dron çekimleri ile maçların atmosferi daha da etkileyici hale getirildi. Sahaya girişlerde yüz tanıma ve parmak okuma sistemleri kullanıldı bu da güvenliğin artırılmasına yardımcı oldu.

Oneycenter Yaz Turnuvası futbolseverlere modern teknoloji ve profesyonel organizasyon anlayışıyla unutulmaz bir deneyim yaşattı Turnuva bu yeniliklerle birlikte bölgenin spor ve futbol kültürüne yeni bir soluk getirdi.

Oneycenter Yaz Turnuvası En İyiler

 • Turnuva Şampiyonu: Adak İnşaat F.K
 • Turnuva İkincisi: Arpacıoğlu F.K
 • Turnuva Üçüncüsü: Allstar F.K
 • En Centilmen Takım: Çiçekyapı İnşaat F.K
 • En Centilmen Oyuncu: Ömer Dinç (Yontaş F.K)
 • Turnuva Gol Kralı: Taner Cındık (Azelya Çiçek F.K)
 • Turnuva En İyi Kalecisi: Cengiz Çalık (Azelya Çiçek F.K)
 • Turnuvanın Oyuncusu: Samet Aydın (Arpacıoğlu F.K)

okeycenter yaz turnuvası

Turnuvaya emekleri geçen kişilere plaketler verildi. İdris Özdemir, Köksal Hamarat, Karagöz Medya Ekibi, sunucu Gökhan Beşikcioğlu ve hakem Ersin Can'a plaket takdim edildi. Tüm takımlar da katılımlarından dolayı plaketle ödüllendirildi.

Oneycenter Yaz Turnuvası başarılı performans sergileyen takımlara ve bireylere hak ettikleri ödülleri sunarak turnuvadaki sportmenlik ve kaliteyi vurgulamış oldu. bu ödüller katılımcıların emeklerini ve başarılarını takdir etmek için verildi.

Bu plaketler turnuvaya katılan takımların birbirleriyle sağladıkları rekabet ve fair-play ruhunu vurgulamak amacıyla sunuldu. Katılımcı takımların gösterdikleri performans ve turnuvaya olan katkıları takdir edildi.

Oneycenter Yaz Turnuvası futbolseverlere heyecan dolu maçlar ve yüksek rekabet sunarken, aynı zamanda sporun ruhuna ve centilmenlik değerlerine vurgu yaptı. Başarılı organizasyon emeği geçen herkese teşekkür edildi ve plaketlerle onurlandırıldı.

Bu turnuva bölgenin spor kültürüne katkıda bulunmanın yanı sıra futbolseverlerin bir araya gelerek keyifli bir zaman geçirmesini sağladı. Oneycenter Yaz Turnuvası'nın başarıyla sonuçlanması gelecek yıllarda daha da büyüyerek ve gelişerek devam etmesi için umut verici bir adım oldu.

Türkiyenin en büyük halı sahası olan Oneycenter Ordu / Ünye bölgesinde yer alıyor turnuvaya katılmak için farklı şehirden gelen insanlar samsun ve Ordu tarafından oldukça yoğun

18.06.2023 tarihinde final maçının oynanmasıyla sona eren turnuva devasa izleyici kitlelere ulaştı rekorlar kıran turnuva Oneycenter web sitesinin 1 milyon 126 bin kişi tarafından tıklanmasına sebep oldu.

okeycenter yaz turnuvası

Oneycenter Turnuvasına Sponsor Yağdı

oneycenter turnuvası büyük bir başarıya ulaşırken, toplamda 47 adet turnuva sponsoruyla da dikkatleri üzerine çekti.

Bu prestijli turnuvanın düzenlenmesinde, birbirinden önemli ve güçlü şirketlerin sponsorluk desteği bulunuyordu. Toplamda 47 şirket turnuva sürecinde reklam vererek etkinliğin başarısına katkıda bulundu.

Bu sponsor şirketler farklı sektörlerden gelerek futbolun büyüsüne destek oldular. Spor giyim markaları, teknoloji firmaları, gıda ve daha pek çok sektörden şirketler turnuva organizasyonuna destek verdi.

Turnuva boyunca sponsor şirketlerin logoları ve marka isimleri, stadyumlar ve reklam panolarında büyük bir görünürlük sağladı. Bu sayede sponsor şirketler hedef kitleleriyle etkileşim kurma fırsatı yakaladı ve marka bilinirliklerini artırdı.

okeycenter yaz turnuvası

Final Törenine Katılan Önemli İsimler

 • Sn. Ünye Belediye Başkan Vekili ; Orhan  Gürel
 • Sn. Ünye Jandarma.Asb.Üçvş. Edip Gökhan Altun  
 • Sn. Ünye Spor Kulübü Başkanı; Osman Karayiğit
 • Sn. Süper lig Hakemi ;  Bünyamin Gezer
 • Sn. Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili ; Murat Ülgen
 • Sn. iş Adamı ; Musa Çiçek
 • Sn. iş Adamı ; Davut Çiçek
 • Sn. iş Adamı ; Özgür Hasten

Turnuvaya Katılan Takımlarımız;

 1. Adak inşaat F.K
 2. ALLSTAR F.K
 3. Arpacıoğlu F.K
 4. Azelya Çiçekcilik F.K
 5. Çakırtepe Hastanesi F.K
 6. Çiçek Yapi F.K
 7. Karagöz Medya F.K
 8. Kardeşler F.K
 9. Köroğlu Kuyumculuk F.K
 10. Kral Dönerci F.K
 11. Mavi Marin F.K
 12. Mef Yapı F.K
 13. Nesa Nakliyat F.K
 14. SD Monte Carlo
 15. Trust FC
 16. Tuna Kuaför F.K
 17. Ünye Maden F.K
 18. Werder Weremem F.K
 19. Wolves Team Fc
 20. Yontaş F.K

okeycenter yaz turnuvası

Ordu Paintball Savaşı Nerede Yapılır?

Ordu paintball savaşları için oluşturulmuş mekân sayısı yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca paintball ile eğlenmek isteyenlerin ciddi bir arayış içerisinde olduğu görülür. Doğru bir alan tercihi yaparak eğlenmek istiyorsanız siz de bir adres ile görüşebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük açık hava spor tesisi konumunda olan Oneycenter, Fatsa paintball oyuncularına imkân sağlamaya devam ediyor.

Oneycenter ilk bakışta sadece Fatsa halı saha gibi görülebilir. Ancak bu görüş oldukça yanlıştır. Çünkü temelde Ordu paintball savaş alanlarını da içerisinde barındıran oldukça büyük bir tesistir. Sadece futbol maçları için değil, eğlenceyi doruklarına çıkaran paintball adına da tercih edebilirsiniz.

Oneycenter Spor Tesisi: Ordu Paintball ve Halı Saha Maçları için Ev Sahibi

İster Fatsa halı saha maçları isterseniz genel Ordu paintball maçlarınız için siz de tercihinizi Oneycenter’dan yana kullanabilirsiniz. Bahsedilen bu spor tesisi ile unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun! Özel ekipman desteği, kıyafetleri ve farklı dizayn edilmiş geniş savaş alanları ile siz de ihtiyacınız olan konumu bulabilirsiniz.

Tesislerinde yer alan farklı alanları, profesyonel hizmet anlayışı ile Ordu’nun birincil spor tesisi olan Oneycenter her an hizmet vermektedir. Sadece Fatsa değil, Ünye halı saha maçlarına da ev sahipliği yaptığı görülür. Öyle ki geleneksel hale gelmiş olan spor müsabakalarını da düzenleyerek adını ileride daha çok duyuracağı da tahmin ediliyor.

okeycenter yaz turnuvası

Rezervasyon ve bilgi için hemen bizlere ulaşım sağlayın.

Telefon  : 0452 333 88 88

Cep Tel: 0507 396 52 52

Site : www.oneycenter.com

Facebook : www.facebook.com/oneycenter

instagram: www.instagram.com/oneycenter

Twitter : www.twitter.com/oneycenter

Youtube : www.youtube.com/@oneycenter

Adres : Yüceler Mah. Aşağı Orta Sokak. No:33 Ünye / ORDU

Konum:  https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

okeycenter yaz turnuvası