Futbolcu Semih Şentürk aslen nereli kimdir hayatı yaşı hangi takımda? Futbolcu Semih Şentürk aslen nereli kimdir hayatı yaşı hangi takımda?
Ordu Ünye’de Ordu Oneycenter Kış Turnuvası yapıldı. Ünye ilçesinde bulunan Oneycenter Spor Kompleksi’nde ilk kez organize edilen turnuva Gökhan Gökmen ve Adem Çiçek önderliğinde başladı. Ordu Oneycenter Kış Turnuvası Ahlebuse Giyim ve İkizler Emlak final maçında heyecan çok yüksekti. Nefesleri kesen bir mücadelede 2 takım yeşil sahada karşı karşıya geldi. İki takımın da kazanmak için motivasyonu yüksekti.

Ordu OneyCenter Kış Turnuvası finali

Maçın normal süresi 0-0 berabere tamamlandı. Maçın bazı dakikaları gerilimin çok yüksek olduğu bir atmosferde geçti. Devam eden dakikalarda ise iki takım centilmenlik örneği göstererek ön plana çıktı. Berabere kalınan skorun ardından, kazananın belirlenmesi için penaltı atışlarına geçildi. Ahlebuse Giyim ve İkizler Emlak finalin galibi olmak için büyük mücadele verdi ancak kupanın sahibi Ahlebuse Giyim oldu. Ordu Ünye’de düzenlenen Oneycenter Kış Turnuvası’nı Ahlebuse Giyim kazandı.

OneyCenter Kış Turnuvası’na ilgi büyük oldu

Ordu OneyCenter Kış Turnuvası Ahlebuse Giyim ve İkizler Emlak final maçını Ünye protokolü de izledi. Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye 1957 Spor Başkanı Osman Karayiğit, Çiçek Yapı sahibi işadamı İsa Çiçek ve Ünye’nin ileri gelen iş insanları da final maçına büyük ilgi gösterdi. Turnuvanın kupa töreni de büyük ilgi gördü.

OneyCenter Kış Turnuvası galibi

OneyCenter Kış Turnuvası galibi Ahlebuse Giyim oldu. Turnuvanın ikincisi İkizler Emlak, üçüncüsü Öney Tigers Özkanlar oldu. Turnuvanın gol kralı Abdulkadir Demirci oldu. En centilmen oyuncu ödülünü Tepe Emlak’tan Vedat Karayel aldı. Turnuvanın en centilmen takımı ise Oney Tigers Özkanlar oldu. OneyCenter Kış Turnuvası’na ev sahipliği yapan Oneycenter Spor Kompleksi yetkilileri, turnuvanın 2023 yılının Mayıs ayında tekrarlanacağını ve sonrasında kış aylarında yine yapılarak geleneksel hale getirileceğini söyledi.

Ordu OneyCenter Kış Turnuvası ilk final