Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem yönettiği hem de başrolünde olduğu Organize İşler filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Replikleri dillere pelesenk olan ve hala en popüler filmler arasında yerini alan yapımın çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Organize İşler filmi nerede çekildi, Organize İşler filmi hangi semtte çekildi, Organize İşler filmi çekildiği yer neresi, Organize İşler filmi hangi kanalda oynuyor, Organize İşler filmi hangi platformda oynuyor, Organize İşler filmi kaç yılında çekildi, Organize İşler filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin ünlüler geçidi oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özgü Namal, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Tuncer Salman, Öner Erkan, Ersin Korkut, Ebru Akel, Cezmi Baskın, Salih Kalyon ve Başak Köklükaya rol alıyor.

Organize İşler filminde, İstanbul'da oto hırsızlığı yapmakta olan bir çetenin reisi bir kovalamaca sırasında intihar etmek üzere olan birinin evine sığınıyor. Hayatını kurtardığına inandığı bu kişiye iş vermek ve hırsızlığa teşvik etmek istiyor. Yaptığının büyük bir hata olduğunu kısa sürede anlıyor. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin müziklerini Ozan Çolakoğlu hazırladı. BKM tarafından aksiyon ve komedi türünde çekilen yapım 114 dakika sürüyor. Organize İşler filminin çekildiği yer, hangi ilçede çekildi, çekim yeri neresi, nerede çekilmiştir, hangi semtte çekildi, hangi kanalda oynuyor, hangi platformda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Vizontele filmi hangi ilde çekilmiştir nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Vizontele filmi hangi ilde çekilmiştir nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Organize İşler filmi kaç yılında çekildi?

Organize İşler filmi 2005 yılında çekildi. Film 30 Kasım 2005 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 4,5 milyon dolar bütçe ile çekilen film 36 hafta vizyonda kaldı. Vizyonda kaldığı süre sonunda 2.618.244 kişi tarafından izlendi ve toplam 17.180.298 gişe hasılatı elde etti. Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adını taşıyan bir devam filmi de çekilmiştir.

Organize İşler filmi nerede çekildi?

Organize İşler filmi İzmir ve İstanbul’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İzmir Ege Mahallesi’nde yapılmıştır. Filmin büyük bölümünün çekimleri ise İstanbul’un Beykoz ilçesinde ve çevresinde yapılmıştır. Asım Noyan’ın evi Beykoz ilçesindedir. Müslüm Durulmaz sahneleri Beykoz’da bulunan Saklıköy Country Club’te çekilmiştir.

Ekşi Elmalar filmi hangi yaylada çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi? Ekşi Elmalar filmi hangi yaylada çekildi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi?

Organize İşler filmi hangi semtte çekildi?

Organize İşler filmi İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı bir semtte çekildi. Asım Noyan’ın evi daha önce otoparktı. Film ekibi 18 ton çelik kullanarak bu alanı bir eve dönüştürdü. Filmdeki tabut sahnesi İzmir’in Ege Mahallesi’nde çekilmiştir. Filmin çekimlerinde 150 kişilik bir ekip görev almıştır. Ayrıca filmin çekimleri 26 farklı mekanda gerçekleşmiştir.

Organize İşler filminin çekildiği yer neresi?

Organize İşler filminin çekildiği yer İstanbul’un Beykoz ilçesidir. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında da çekim setleri kurulmuştur. Filmin bazı sahneleri İzmir’e çekilirken, büyük bölümü İstanbul Beykoz’da ve çevresinde çekilmiştir. Filmde 170 oyuncu rol almıştır. 170 kişiden 70’i profesyonel oyuncudur. Filmin çekimler yedi buçuk hafta sürmüştür.

Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi platformda Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu hangi platformda

Organize İşler filmi hangi platformda oynuyor?

Organize İşler filmi Disney+ platformunda oynuyor. Disneyplus platformu filmleri arasında yer alan yapım, en çok izlenen Türk filmleri arasında yer almayı sürdürüyor. 114 dakika süren film, İstanbul'da bir dolandırıcılık hikâyesini anlatıyor. Aksiyon ve komedinin harmanlandığı film, Yılmaz Erdoğan’ın Vizontele serisinden sonra ‘kara film’ tonlarında farklı bir damar yakalamaya çabaladığı filmidir.

Organize İşler filmi hangi kanalda oynuyor?

Organize İşler filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 20 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.30’da Star TV ekranlarında yayınlanacak. Devam filmi de çekilen yapımın dizi olarak ekranlarda yer alacağı ve bir devam filminin daha çekileceği yönünde bilgiler basında yer almaktadır. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştır. Film günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyiciler ile buluşmaya galabet giriş devam etmektedir.

Neşeli Hayat filmi nerede çekildi hangi avmde oyuncuları kim ne zaman hangi yıl çekildi? Neşeli Hayat filmi nerede çekildi hangi avmde oyuncuları kim ne zaman hangi yıl çekildi?

Organize İşler filmi oyuncuları isimleri

 • Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan)
 • Tolga Çevik (Süpermen Samet)
 • Demet Akbağ (Nuran Ocak)
 • Altan Erkekli (Yusuf Ziya Ocak)
 • Özgü Namal (Umut Ocak)
 • Cem Yılmaz (Müslüm Duralmaz)
 • Erdal Tosun (Üzeyir Kavak)
 • Tuncer Salman (Tugay Selimoğlu)
 • Öner Erkan (Silvio)
 • Ebru Akel (Nilüfer)
 • Başak Köklükaya (Nergis)
 • Berfin Erdoğan (Nazlı)
 • Salih Kalyon (Cemil)
 • Cezmi Baskın (İzzet Ayna)
 • Nazmi Kırık (Hıdır Duralmaz)
 • Neslihan Yeldan (Lalezar)
 • Deniz Erdoğan (Mıcır Duralmaz)
 • Ayberk Atilla (Köylü)
 • Bican Günalan (İbrahim)
 • Osman Gidişoğlu (Ercüment)
 • Şener Kökkaya (Altındiş İzzet)

Organize İşler filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol almıştır; Osman Wöber (Komiser), İclal Aydın (Hilal), Berrak Tüzünataç (Ebru), Ersin Korkut (Ersin), Ezgi Mola (Berrak), Rıza Kocaoğlu (Rıza), Sarp Apak (Kemal). Suzan Kardeş (Mefrika Hanım), Murat Yıldırım (Tabutçu), Timur Acar (Acar), Onur Buldu (Tabutçu) ve Bülent Emrah Parlak (Kitapçı).

Kelebeğin Rüyası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu gerçek mi oyuncuları isimleri Kelebeğin Rüyası filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu gerçek mi oyuncuları isimleri