Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi, Organize İşler Sazan Sarmalı hangi kanalda oynuyor, Organize İşler Sazan Sarmalı gişe hasılat bilgileri nedir, Organize İşler Sazan Sarmalı başrol oyuncuları kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Asım Noyan rolünde Yılmaz Erdoğan, Sarı Saruhan rolünde Kıvanç Tatlıtuğ, Lerzan Berrak rolünde Ezgi Mola, Arıza Rıza rolünde Rıza Kocaoğlu, Nazlı Noyan rolünde Bensu Soral, Taklacı Ziya rolünde Okan Çabalar, Kerami rolünde Ahmet Mümtaz Taylan rol alıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı filminde, Asım Noyan ve çetesi her zamanki dolandırıcılıklarına devam etmektedir. Asım'ın sevgili kızı Nazlı büyümüştür ve artık babasının bu kirli dolapları bırakmasını ister. Asım'ın ise oltasına atlamaya hevesli olan sazanların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Fakat bir gün başlarına beklemedikleri bir iş gelir. Dolandırıcılar kralının kızı Nazlı dolandırılmıştır. Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, İstanbul’da nerede çekildi, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri nedir, ne kadar izlendi, kaç kişi izledi, dizinin başrol oyuncuları kim, oyuncu kadrosu karakterleri kim, ne zaman çekildi sorularının yanıtları haberimizde piyonbet yer alıyor.

Yılmaz Erdoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Yılmaz Erdoğan aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Organize İşler Sazan Sarmalı ne zaman çekildi?

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 2018 yılında çekildi. Film 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. İlki 2005 yılında vizyona giren Organize İşler filminin devam filmi olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 121 dakika sürüyor. Filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu yazan ve başrolünde de oynayan Yılmaz Erdoğan oturuyor. BKM Film tarafından çekilen filmin yapımcısı Necati Akpınar’dır.

Organize İşler Sazan Sarmalı gişe hasılat bilgileri

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi gişe hasılat bilgisi 54 milyon 842 bin 530 TL’dir. 35 milyon TL bütçe ile çekilen yapım 10 hafta vizyonda kaldı. 10 haftanın sonunda 3.537.429 kişi tarafından sinemalarda izlenen yapım, 10 haftanın sonunda 54.842.530 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Filmin müziklerine Ozan Çolakoğlu imza attı. Aksiyon ve komedi türlerinde çekilen, izleyenlere keyifli anlar yaşatan yapımın kurgusunu Mustafa Preşeva yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boyu kilosu kaç oynadığı diziler filmler Kıvanç Tatlıtuğ aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir boyu kilosu kaç oynadığı diziler filmler

Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi?

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi İstanbul Fatih, Kadıköy ve Üsküdar’da çekildi. Filmin çekimleri için ayrıca Moda, Galata ve Unkapanı semtlerinde de çekim setleri kuruldu. Çekimler bu bölgelerde tamamlandı. Organize İşler'in üzerinden 12 yıl gibi bir süre geçen bu devam filminde, kızı ve damadı bir dolandırıcılığın kurbanı olan İstanbullu dolandırıcı Asım Noyan, yeraltı kumar dünyasının çılgın patronuyla tanışıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı hangi kanalda oynuyor?

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 11 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’de ve film bittikten sonra tekrar saat 22.30’da Star TV ekranlarında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur? sorularının yanıtı filmde piyonbet giriş yer alıyor.

Ezgi Mola aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Ezgi Mola aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Organize İşler Sazan Sarmalı başrol oyuncuları kim?

 • Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan)
 • Kıvanç Tatlıtuğ (Sarı Saruhan)
 • Ezgi Mola (Lerzan Berrak)
 • Rıza Kocaoğlu (Arıza Rıza)
 • Bensu Soral (Nazlı Noyan)
 • Okan Çabalar (Taklacı Ziya)
 • Ahmet Mümtaz Taylan (Kerami)
 • Atakan Çelik (Bahadır)
 • Erdem Baş (Dombili Hayri)
 • Ersin Korkut (Pokemon Ersin)
 • Güven Kıraç (İhsan)
 • Ekin Türkmen (Ecem)
 • Ata Demirer (Sıtkı Besnici)
 • Mahir İpek (Taci)
 • Cihan Talay (Nektar)
 • Safa Sarı (Naim)
 • Hamza Yazıcı (Muko)
 • Yasin Sofuoğlu (Artin)

Ata Demirer aslen nereli kaç kilo evli mi Ata Demirer burcu ne filmleri dizileri Ata Demirer aslen nereli kaç kilo evli mi Ata Demirer burcu ne filmleri dizileri