Organize İşler Sazan Sarmalı filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılmaya devam ediyor. Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi, Organize İşler Sazan Sarmalı ne zaman çekildi, Organize İşler Sazan Sarmalı oyuncu kadrosu karakterleri, Organize İşler Sazan Sarmalı hangi platformda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Okan Çabalar, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu, Mahir İpek, Ekin Türkmen ve Ata Demirer rol alıyor. Yılmaz Erdoğan’ın hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de senaryosunu yazdığı film, serinin ilk yapımı olan Organize İşler'in üzerinden 12 yıl gibi bir süre geçtikten sonraki bir macera ile devam ediyor. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaya devam ediyor. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşıyor. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçiyor. Organize İşler Sazan Sarmalı filmi çekim mekanları, çekilen mekanlar, çekildiği yer, kaç yılında çekildi, hangi platformda oynuyor, oyuncuları isimleri, konusu nedir sorularının yanıtları haberimizde devrebet yer alıyor.

Organize İşler filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncu kadrosu karakterleri Organize İşler filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi platformda oyuncu kadrosu karakterleri

Organize İşler Sazan Sarmalı ne zaman çekildi?

Organize İşler Sazan Sarmalı 2018 yılında çekildi. Aksiyon ve komedi türünde çekilen yapım 1 Şubat 2019 tarihinde vizyona girdi. Organize İşler filminin devam filmi olarak çekilen yapım 35 milyon TL bütçe ile çekilmiştir. 10 hafta vizyonda kalan ve 3 milyon 537 bin 429 kişi tarafından sinemalarda izlenen film toplam 54 milyon 842 bin 530 TL gişe hasılatı elde etmiştir. Yapımcısı Necati Akpınar olan filmin müziklerini Ozan Çolakoğlu hazırladı. BKM Film tarafından çekilen yapım 121 dakika sürüyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı nerede çekildi?

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi İstanbul'un Fatih, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için başta Galata ve Unkapanı semtleri olmak üzere Üsküdar’ın farklı noktalarında ve Moda semtinde çekim setleri kuruldu.

Vizontele filmi hangi ilde çekilmiştir nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Vizontele filmi hangi ilde çekilmiştir nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Organize İşler Sazan Sarmalı hangi platformda oynuyor?

Organize İşler Sazan Sarmalı filmi Netflix platformunda oynuyor. Filmde, kızı ve damadı bir dolandırıcılık kurbanı olduğunda, İstanbullu üçkâğıtçı Asım Noyan yasa dışı bahis dünyasından deli fişek bir patronla karşı karşıya geliyor. Netflix platformunda yayınlanan ve büyük ilgi görmeye devam eden film, Türk sinemasının en iyi filmleri listelerinde de yerini korumayı devrebet giriş sürdürüyor.

Neşeli Hayat filmi nerede çekildi hangi avmde oyuncuları kim ne zaman hangi yıl çekildi? Neşeli Hayat filmi nerede çekildi hangi avmde oyuncuları kim ne zaman hangi yıl çekildi?

Organize İşler Sazan Sarmalı oyuncu kadrosu karakterleri

  • Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan)
  • Kıvanç Tatlıtuğ (Sarı Saruhan)
  • Ezgi Mola (Lerzan Berrak)
  • Rıza Kocaoğlu (Arıza Rıza)
  • Bensu Soral (Nazlı Noyan)
  • Okan Çabalar (Taklacı Ziya)
  • Ahmet Mümtaz Taylan (Kerami)
  • Atakan Çelik (Bahadır)
  • Erdem Baş (Dombili Hayri)
  • Ersin Korkut (Pokemon Ersin)

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Güven Kıraç (İhsan), Ekin Türkmen (Ecem), Ata Demirer (Sıtkı Besnici), Mahir İpek (Taci), Cihan Talay (Nektar), Safa Sarı (Naim) ve Hamza Yazıcı (Muko).

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu