Orhan Gencebay ve Hülya Avşar’ın başrollerini paylaştığı Kaptan filminin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Orhan Gencebay Kaptan filmi nerede çekildi, Orhan Gencebay Kaptan filmi kaç yılında çekildi, Orhan Gencebay Kaptan filmi oyuncuları isimleri nedir, Orhan Gencebay Kaptan filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Orhan Kaptan rolü ile Orhan Gencebay, Melike rolü ile Hülya Avşar, Fıstık Tijen rolü ile Filiz Ersürer, Temel rolü ile Ali Yalaz ve Müşfik Kenter, Erkut rolü ile Ünsal Emre yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Suat Sungur, Kadir Kök, Nezih Tuncay, Yusuf Çetin, Hakkı Kıvanç, Mehmet Ali Güngör, Mehmet Akdil ve Salih Eskicioğlu yer alıyor. Filmde, Orhan kaptanın gemisine haciz geliyor. Gemisine tekrar kavuşmak için yollara düşen Orhan kaptan, Melike adlı bir kızla tanışıyor ve onu kamyonuna alıyor. Daha sonra, gemisine haciz koyduran adamın Melike’nin babası olduğunu öğrenip Melike’yi kaçırıyor. Orhan Gencebay Hülya Avşar Kaptan filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde dogobet yer alıyor.

Mahçup Delikanlı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Mahçup Delikanlı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Orhan Gencebay Kaptan filmi kaç yılında çekildi?

Orhan Gencebay Kaptan filmi 1984 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime giren film büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Zeki Alasya oturuyor.

Orhan Gencebay Kaptan filmi konusu ne?

Kaptan filminde, Orhan kaptanın gemisine haciz geliyor. Orhan kaptan gemisini hacizden kurtarmak için kamyonetiyle yola çıkıyor. Yolda Melike adında bir kıza rastlıyor ve kızı kamyonetine alıyor. Yolda kız yüzünden bir sürü aksilikler oluyor. Fakat Orhan senet için acele etmektedir. Sonunda zengin alacaklının villasına ulaşıyor. Fakat alacaklı adam Orhan’ı tersliyor ve villasından kovuyor. Bu sırada Melike’nin bu adamın kızı olduğunu öğrenen Orhan, intikam için Melike’yi kaçırıyor. Yolculuk esnasında Orhan ile Melike arasında duygusal bir aşk başlıyor.

Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Bergen filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Bergen filmi nerede çekildi ne zaman çekildi Bergen filmi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Orhan Gencebay Kaptan filmi nerede çekildi?

Orhan Gencebay Kaptan filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçeleri, bölgeleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Filmin senaryosunu usta senarist Suphi Tekniker yazdı. Yapımcısı Enver Özer olan film, duygusal ve müzikal türleri ile çekilmiştir.

Orhan Gencebay Kaptan filmi hangi kanalda oynuyor?

Orhan Gencebay Kaptan filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 6 Ekim Cuma günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Özer Film tarafından çekilen yapım 88 dakika sürüyor. Filmde Orhan Gencebay’ı Zafer Ergin, Hülya Avşar’ı Ayşin Atav ve Filiz Ersürer’i Gül Erda seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en popüler Yeşilçam filmleri izleyicilerle buluşmaya dogobet giriş devam ediyor.

Ateş Böceği filmi nerede çekildi araba markası ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu Ateş Böceği filmi nerede çekildi araba markası ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu

Orhan Gencebay Kaptan filmi oyuncuları isimleri

 • Orhan Gencebay - Orhan Kaptan
 • Hülya Avşar - Melike
 • Filiz Ersürer - Fıstık Tijen
 • Ali Yalaz - Temel
 • Müşfik Kenter - Temel
 • Ünsal Emre - Erkut
 • Suat Sungur
 • Kadir Kök
 • Nezih Tuncay - İcra Memuru
 • Yusuf Çetin - Kaçakçı
 • Hakkı Kıvanç - Kaçakçı

Orhan Gencebay Kaptan filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Mehmet Ali Güngör, Mehmet Akdil - İş Adamı, Salih Eskicioğlu – Fedai, Ali Demirel – Fedai, Mehmet Uğur, Mehmet Samsa, Yılmaz Kurt, Niyazi Gökdere ve Cemal Arsunel.

Vazgeç Gönlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Vazgeç Gönlüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?