Kördüğüm filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Orhan Gencebay Kördüğüm filmi nerede çekildi, Orhan Gencebay Kördüğüm filmi kaç yılında çekildi, Orhan Gencebay Kördüğüm filmi oyuncuları isimleri nedir, Orhan Gencebay Kördüğüm filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Orhan rolü ile ünlü sanatçı Orhan Gencebay ve Gülşen rolü ile ünlü oyuncu Gülşen Bubikoğlu paylaşıyor. Her iki ismin de kendi adlarıyla oynadıkları filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yusuf Sezgin, Kenan Pars, Kadir Savun, Hüseyin Baradan, Alev Sayın ve Coşkun Göğen rol alıyor. Kördüğüm filminde, Orhan, süngercilik yapan biridir. Gülşen ile birbirlerini severler ve evlenirler. Ancak Gülşen’in babası çok zengin biridir ve bu evliliğe karşı çıkar. Gülşen’e yoğun baskı yaparlar ve Gülşen Orhan’dan ayrılıp İstanbul’a babasının yanına döner. Bu durumu kabullenemeyen Orhan, gururunu inciten bu harekete karşılık vermek ister ve İstanbul’un yolunu tutar. Orhan Gencebay ile Gülşen Bubikoğlu’nun Kördüğüm filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde huhubet yer alıyor.

Dertler Benim Olsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında konusu oyuncuları isimleri Dertler Benim Olsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında konusu oyuncuları isimleri

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi kaç yılında çekildi?

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi 1982 yılında çekildi. 1 Mart 1982’de gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tariglerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam eden film macera ve dram türlerinde çekildi. Filmin yönetmeni Osman F. Seden’dir. Filmin senaryosuna Erdoğan Tünaş ve Fuat Özlüer imza atmıştır.

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi nerede çekildi?

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi İstanbul ile Muğla’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapılmıştır. Türkiye’nin turizm cenneti olan Marmaris’te ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Filmin İstanbul çekimleri ise farklı ilçelerde, semtlerde ve mekanlarda yapılmıştır.

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi hangi kanalda oynuyor?

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 4 Ağustos Cuma günü saat 13.30’da ve aynı günün akşamı saat 23.00’te 360 TV kanalında yayınlanıyor. Erler Film tarafından çekilen filmin yapımcısı Türker İnanoğlu’dur. Filmin müziklerini Orhan Gencebay hazırlamıştır. Filmde Orhan Gencebay'ı Abdurrahman Palay, Gülşen Bubikoğlu'nu Jeyan Mahfi Tözüm seslendirmiştir. Dram yüklü film 85 dakika huhubet giriş sürüyor.

Hatasız Kul Olmaz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri konusu ne? Hatasız Kul Olmaz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri konusu ne?

Orhan Gencebay Kördüğüm filmi oyuncuları isimleri

  • Orhan Gencebay (Orhan)
  • Gülşen Bubikoğlu (Gülşen)
  • Yusuf Sezgin (Celal)
  • Kenan Pars (Hayri Bey)
  • Kadir Savun (Salih Reis)
  • Hüseyin Baradan (Orhan’ın Arkadaşı)
  • Coşkun Göğen (Nuri)
  • Yılmaz Zafer (Dans Eden Adam)
  • Doğa Önen (Küçük Oyuncu)

Kördüğüm filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Alev Sayın, Nevzat Okçugil, Nubar Terziyan, Zafer Par, Giray Alpan ve İbrahim Uğurlu.

Ben Doğarken Ölmüşüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu oyuncuları isimleri Ben Doğarken Ölmüşüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu oyuncuları isimleri