Örümcek Adam 3 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Örümcek Adam 3 filmi nerede çekildi, Örümcek Adam 3 filmi ne zaman çekildi, Örümcek Adam 3 filmi gişe hasılat rakamları nedir, Örümcek Adam 3 filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Örümcek Adam serisinin 3. filmi olan ve Amerika çizgi roman yapım şirketi Marvel tarafından yapılan filmin başrollerini Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Rosemary Harris ve J.K. Simmons paylaşıyor. Ayrıca bu filme Örümcek Adam 2'de olmayan Topher Grace, Bryce Dallas Howard ve Thomas Haden Church de eklenmiştir. Film, 4 Mayıs 2007'de ABD'de, 23 Mayıs 2007'de Türkiye'de vizyona girmiştir.

Örümcek Adam 3 filminde, Peter Parker her ne kadar hayatını bir düzen üzerine kurmuş olsa da; özel hayatı bir yanda, Örümcek Adam kimliği diğer yanda yaşarken zorlanıyor. Örümcek Adam olmanın en temel tehlikesi ise her an nerede geleceğini kestiremediği tehlikeler ile kuşatılmış olma ihtimalidir. Bu sırada Peter’ın rahatsız edici bir kibri çıkar ortaya. Sevenleri bu durumdan olumsuz etkilenirler. Sadece üzülmek açısından değil, onun sırf bu özelliğinden ötürü Venom ile Kum Adam’ın saldırılarına kulak asmayarak ailesini ve tüm sevdiklerini farkında olmadan tehlikeye atacaktır. Örümcek Adam 3 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, kaç yılında çekildi, sinemalarda kaç kişi izledi, gişe hasılat bilgileri nedir, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde betstrong yer alıyor.

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu

Örümcek Adam 3 filmi ne zaman çekildi?

Örümcek Adam 3 filmi 2006 yılında çekildi. Örümcek Adam 3 filminin çekimleri 16 Ocak 2006 - 1 Temmuz 2006 tarihleri arasında yapıldı ve daha sonra vizyona girerek büyük bir gişe başarısı elde etti. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda, ayrıca dijital platformlarda yayınlanmaya devam etmektedir.

Örümcek Adam 3 filmi nerede çekildi?

Örümcek Adam 3 filmi Amerika'nın California, New Jersey, New York, Ohio ve Illinois eyaletlerinde çekildi. Örümcek Adam 3 filminin çekimleri 27 farklı noktada gerçekleştirildi. Filmin çekimleri için ABD'nin California, New Jersey, New York, Ohio ve Illinois eyaletlerinde ve bu eyaletlerin farklı şehirlerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı.

Örümcek Adam 3 filmi gişe hasılat rakamları

Örümcek Adam 3 gişe hasılat rakamları dünya çapında 890.871.626 dolardır. 258 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım tüm dünyada 890 milyon 871 bin 626 dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Ülkemizde de vizyona giren ve 24 hafta vizyonda kalan film, 737.889 kişi tarafından sinemalarda izlenmiş ve 5.671.787 TL gişe hasılatı betstrong giriş kazanmıştır.

Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Örümcek Adam 3 filmi oyuncuları isimleri

 • Tobey Maguire - Örümcek Adam / Peter Parker
 • Kirsten Dunst - Mary Jane Watson
 • James Franco - Harry Osborn
 • Thomas Haden Church - Sandman
 • Topher Grace - Venom / Eddie Brock
 • Bryce Dallas Howard - Gwen Stacy
 • Rosemary Harris - May Parker
 • J.K. Simmons - J. Jonah Jameson
 • James Cromwell - Captain Stacy
 • Theresa Russell - Emma Marko
 • Dylan Baker - Dr. Curt Connors
 • Bill Nunn - Joseph 'Robbie' Robertson
 • Bruce Campbell
 • Elizabeth Banks - Miss Brant
 • Ted Raimi - Hoffman

Cehennem filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Cehennem filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu