Örümcek Adam Evden Uzakta filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Spider-Man: Far From Home olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Örümcek Adam Evden Uzakta nerede çekildi, Örümcek Adam Evden Uzakta ne zaman çekildi, Örümcek Adam Evden Uzakta hangi kanalda oynuyor, Örümcek Adam Evden Uzakta oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, Marisa Tomei, Jake Gyllenhaal, J. B. Smoove, Jacob Batalon ve Martin Starr rol alıyor. Örümcek Adam Evden Uzakta filmi, arkadaşları ile gittiği okul gezisi sırasında gizemli bir görev üstlenmek zorunda kalan Peter Parker'a odaklanıyor. Peter Parker arkadaşları ile birlikte yaz tatili için Avrupa gezisine çıkıyor. New York'tan fazlasıyla uzakta olan Peter ve arkadaşlarının başı orada da belaya giriyor. Bu kez de Peter Parker'ın arkadaşlarını Quentin Beck, yani namı diğer Mysterio'nun gazabından koruması gerekiyor. Yolları Nick Fury ile Avrupa’da kesişen Peter Parker'ın başına neler gelecektir? sorusu filmde yanıt buluyor. Örümcek Adam Evden Uzakta filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi ülkede çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde onwin yer alıyor.

Hummingbird Çılgın Joe filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Hummingbird Çılgın Joe filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu

Örümcek Adam Evden Uzakta ne zaman çekildi?

Örümcek Adam Evden Uzakta filmi 2019 yılında çekildi. Aksiyon ve bilimkurgu türlerinde çekilen Spider-Man: Far From Home filmi 2 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girdi. Amerikan yapımı film 160 milyon dolar bütçe ile çekildi ve 1 milyar 131 milyon 928 bin dolar hasılat elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 9 hafta vizyonda kalan film 942.651 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 17.351.420 TL gişe hasılatı elde etti. Örümcek Adam macerasının 2. devam halkası olan filmde Peter Parker’ı bir kez daha milyonlarca hayran kazanan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland canlandırıyor. Genç Peter Parker’ın maceralarının anlatıldığı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

Örümcek Adam Evden Uzakta nerede çekildi?

Örümcek Adam Evden Uzakta filmi Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere ve İspanya’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü New York’da yapılırken, İtalya’da, Çek Cumhuriyeti’ne bağlı Prag’da, İngiltere Londra’da ve İspanya’da çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcıları Kevin Feige ve Amy Pascal olan filmin senaryosunu Chris McKenna ve Erik Sommers yazdı. Filmin müziklerini Michael Giacchino hazırladı.

Terminatör 5 Yeniden Doğuş filmi ne zaman çekildi nerede hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Terminatör 5 Yeniden Doğuş filmi ne zaman çekildi nerede hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Örümcek Adam Evden Uzakta konusu ne?

Örümcek Adam Evden Uzakta filminde, dost canlısı Süper Kahramanımız, en iyi arkadaşları Ned, MJ ve çetenin geri kalanına bir Avrupa tatilinde katılmaya karar verir. Ancak, Peter'ın süper kahramanları birkaç haftalığına geride bırakma planı, Nick Fury'nin yaratık saldırılarının gizemini çözmeye isteksizce yardım etmeyi kabul etmesiyle rafa kaldırılır. Örümcek Adam ve Mysterio, kıtada ortaya çıkan kargaşayla savaşmak için güçlerini birleştirir ama her şey göründüğü gibi değildir. Filmde, Peter Parker, bir yandan da özel hayatı ve süper kahraman kimliği arasında bir denge kurmaya çalışıyor.

Örümcek Adam Evden Uzakta hangi kanalda oynuyor?

Örümcek Adam Evden Uzakta filmi ATV kanalında oynuyor. Film 15 Temmuz Cumartesi akşamı saat 20.45’te ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Film, Parker'ın Avrupa'ya düzenlenen bir okul gezisindeyken Elementler ile yüzleşmek üzere Nick Fury ve Mysterio tarafından işe alınmasını konu edinmektedir. Columbia Pictures ve Marvel Studios tarafından ortaklaşa üretilen ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan, Marvel Comics karakteri Örümcek Adam çizgi romanlarından uyarlanan 2019 yapımı ABD süper kahraman filmi olan yapım, Örümcek Adam: Eve Dönüş'ün devam filmdir. Ayrıca Marvel Sinematik Evreni'nin yirmi üçüncü süper kahraman onwin giriş filmidir.

James Bond Quantum of Solace nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları James Bond Quantum of Solace nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Örümcek Adam Evden Uzakta oyuncu kadrosu karakterleri

 • Tom Holland - Örümcek Adam / Peter Parker
 • Jake Gyllenhaal - Mysterio
 • Zendaya - Michelle Jones
 • Samuel L. Jackson - Nick Fury
 • Cobie Smulders - Maria Hill
 • Jon Favreau - Happy Hogan
 • J. B. Smoove - Julius Dell
 • Jacob Batalon - Ned Leeds
 • Martin Starr - Roger Harrington
 • Marisa Tomei - May Parker
 • J. K. Simmons - J. Jonah Jameson
 • Tony Revolori - Flash
 • Angourie Rice - Betty Brant
 • Ben Mendelsohn - Talos
 • Sharon Blynn - Soren

Unforgiven Affedilmeyen filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor? Unforgiven Affedilmeyen filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor?